«Телефон довіри» Новомосковського МВ ГУМВС України

«Телефон  довіри» Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області запрошує до співпраці мешканців міста Новомосковська та Новомосковського району.

Якщо у Вас є інформація про скоєні злочини або про карні прояви, які готуються; або Ви знаєте про місцезнаходження особи, яку розшукує міліція; чи у Вас є побажання, зауваження або скарга на дії працівників міліції та ще будь-кого; якщо Вам необхідна допомога, до Ваших послуг «телефон довіри» Новомосковського МВ ГУМВС України в Дніпропетровській    області:   38 – 04 – 85

Конфіденційність розмови та анонімність дзвінка гарантуємо.

У разі неприйняття Вашого дзвінка особисто відповідальним співробітником, працює автовідповідач, на якому Ви можете залишити своє повідомлення, інформацію або скаргу. Вони обов’язково будуть розглянуті та по ним будуть прийняті заходи реагування.

Залишайте, будь ласка, конкретну інформацію та інформацію щодо зворотнього зв’язку з вами.

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області