СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ ДО ДІТЕЙ НОВОМОСКОВСЬКА

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

День Святого Миколая в Новомосковську  пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дитини.

Вже стало традиційним щороку 19 грудня вітати дітей, які перебували на лікуванні у дитячому відділенні Новомосковської центральної міської лікарні представниками виконавчого комітету. 30 дітям були вручені солодкі подарунки.

В цей день вся малеча чекає дива та подарунків. Не залишились поза увагою діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу нашого міста. Так, 19 дітей з дитячих будинків сімейного типу Лискіних Ніни Іванівни та Віталія Олексійовича і Лискіних Світлани Олексіївни та Андрія Віталійовича зі святом привітали представники влади міста та вручили довгоочікувані подарунки у вигляді ігор та солодощів. Вперше за останні 9 років для дітей-вихованців придбані м’які меблі.

Цього року міський Голова започаткував привітання дітей з багатодітних родин з днем св. Миколая та новорічних свят представниками виконавчого комітету. Так, 115 дітей із 26 родин особисто привітали заступники та керівники відділів, управлінь виконавчого комітету.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби