Спасибі за мужність і героїзм

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав начальник Новомосковського міського відділу міліції підполковник міліції Максим Очеретяний провів урочисту зустріч особового складу із ветеранами афганської війни та учасниками миротворчих місій у різних «гарячих точках» світу.

Відкриваючи зібрання, Максим Анатолійович звернувся до ветеранів з промовою, подякував їм за пролиту кров заради забезпечення миру та наголосив, що зараз вони, як ніхто інший, служать молодому поколінню прикладом мужності і героїзму.

Продовжив урочисте зібрання голова ради ветеранів новомосковської міліції Губський Григорій Федосійович, який розповів про бойові шляхи міліціонерів, воїнів-інтернаціоналістів, які вже на пенсії.

Бойовими афганськими та дорогами інших держав пройшли і новомосковські міліціонери, які і зараз несуть службу в Новомосковському міському відділі міліції – старший оперуповноважений сектора боротьби з незаконним обігом наркотиків капітан міліції Рибак Олександр Станіславович, який в 1997 році служив в Югославії, старший оперуповноважений сектора карного розшуку майор міліції Яхонтов Олексій Вікторович, який в 1995 році служив в Сербії та помічник чергового чергової частини прапорщик міліції Парамєєв Сергій Анатолійович, який в 2004-2005 роках служив в Іраці.

У цей день, День пам'яті воїна-інтернаціоналіста, ми схиляємо голову перед всіма, перед живими і полеглими, перед ветеранами та перед тими, хто захищав і захищає найвищі ідеали добра. Дякуємо вам за мужність і стійкість!

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області