Сьогодні у ЦНАП зареєстровано ювілейну 10-ти тисячну заявницю - новонароджену мешканку нашого міста

З початку року через Центр надання адмінистративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради 9999 мешканців міста отримали адміністративні послуги з різних напрямів, а саме:

4928 послуг було надано Відділом реєстрації та обліку громадян виконавчого комітету Новомосковської міської ради. Це послуги з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання.
2272 послуги надано Відділом державної реєстрації виконавчого комітету Новомосковської міської ради. Це різні послуги, пов’язані з державною реєстрацією нерухомого майна.
1607 - Відділ у Новомосковському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області. Здебільшого, це надання довідок та витягів з Держгеокадастру.
560 - Відділ земельних відносин Новомосковської міської ради.
247 - Виконавчий комітет Новомосковської міської ради.
192 - Відділ містобудування та архітектури Новомосковської міської ради.
130 - Управління Держгеокадастру у Новомосковському районі Дніпропетровської області.
61 - Відділ з питань інвестицій та реклами управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради.
1 - Новомосковський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Десятитисячний в цьому році відвідувач мав звернутися до Центру надання адміністративних послуг найближчим часом. Беручи до уваги наближення новорічних свят, ювіляру було підготовлено солодкий дарунок. А так як реєстрація проходить через електронний запис, то хто буде десятитисячним відвідувачем складно було передбачити. Але, техніка, а саме електронна черга, теж вірить у дива, тому обрала ювіляром родину, яка принесла документи на реєстрацію місця проживання своєї новонародженої донечки.

Фото події