Символ доброти та щирості

День Святого Миколая настає 19 грудня, в розпал очікування Нового року. Це перше свято, яке дарує дітям подарунки і відчуття передноворічної атмосфери. Напередодні цього дня представники Новомосковського міського відділу міліції вже за доброю традицією завітали з привітаннями та подарунками до своїх підшефних – дітей зі школи-інтернату №7.

Захоплені оченята дітей видавали, що вони очікували приїзду шефів, і не дарма – в подарунок від місцевої міліції діти отримали новорічні набори солодощів та різноманітні фрукти.

Від імені керівництва Новомосковського міського відділу міліції  начальник сектора кримінальної міліції у справах дітей майор міліції Тетяна Василівна Харченко привітала учителів та учнів з наступаючими новорічними святами, побажала їм міцного здоров’я, успіхів у роботі та навчанні, а також провела нагородження переможців конкурсу малюнку на міліцейську тематику, який був проведений в школі-інтернаті напередодні свята.

Звичайно, всі малюнки заслуговували на увагу і жоден міліціонер не залишився байдужим до дитячих витворів художнього мистецтва, але так чи інакше переможців визначили: Русяєва Дар’я з 5-б класу посіла перше місце, Перескок Андрій з 6-а класу – друге місце, Сердюк Максим з 4-а класу – третє місце. Від імені начальника Новомосковського міського відділу міліції їм були вручені цінні подарунки.

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області