Щодо інформації про місцезнаходження захисних споруд та укриттів

Кожен громадянин цілодобово може отримати інформацію про місцезнаходження захисних споруд та укриттів на території міста Новомосковська та Новомосковського району і правил поведінки на випадок надзвичайних ситуацій за телефоном (05693) 7-58-83. Про це інформуватиме спеціальний Консультаційний центр при Новомосковському міськрайонному управлінні Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

Після введення на території області режиму підвищеної готовності до надзвичайних ситуацій перед Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області постало питання посиленої інформаційно-роз’яснювальної роботи, а також методичної допомоги громадянам щодо реагування на можливі терористичні загрози та надзвичайні ситуації.

Усі громадяни можуть звернутися до центру цілодобово за телефоном (05693) 7-58-83, або зателефонувавши з мобільного на безкоштовні номери 101 та 112.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення