Шановні жителі Новомосковська!

Прийміть щирі вітання зі світлим та радісним святом – Днем Святого Миколая!

Цей особливий день розпочинає новорічно-різдвяні свята. Здавна українці шанують Святого Миколая, мудрого покровителя й наставника, який завжди допомагає всім добрим людям. Він дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, сповнює радістю серця.

Шановні дорослі! Діти – це наше майбутнє. Тож давайте поділимося своїм добром та любов’ю з ближніми, не обминемо увагою жодного малюка, адже в цей особливий день кожна дитина повинна відчути увагу та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята кожній дитині.

У цей світлий день бажаю усім родинного затишку, здоров'я, злагоди, віри в краще та миру. А маленьким жителям міста зичу, щоб Святий Миколай, який є їхнім покровителем, здійснив усі їх найсвітліші побажання та мрії, надихнув на добрі вчинки і справи. Нехай він дарує радість й щасливу долю, принесе Господнє благословення, що оберігатиме вас протягом усього життя.

Міський Голова                                                                  В.І.ЛІТВІЩЕНКО