Шановні працівники житлово-комунальної господарства та сфери надання побутових послуг населенню!

Дозвольте від щирого серця привітати вас з професійним святом. Сфера послуг — одна з найважливіших та соціально значущих ланок життєдіяльності міста. Адже це — тепло, вода, світло та затишок в оселях, чистота та озеленення вулиць і скверів та багато інших побутових послуг, що нині здаються нам звичними та буденними. Існування цих та інших простих благ — невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою, гарного самопочуття і, як наслідок, гарантія соціальної стабільності та громадського спокою.

Кожен з вас обирав собі професію орієнтуючись на власні уподобання і попит суспільства. Тож в цей святковий день я дякую усім, хто вдень і вночі, у будь-яку пору року, за будь-якої погоди робить життя мешканців та гостей міста зручним та комфортним. Хотілося б, щоб ваші надії та мрії збувалися, ваші старання знаходили схвальний відгук у співгромадян, щоб люди цінували і поважали вашу нелегку працю, віддячували за неї добрими словами, щоб ваша робота приносила вам матеріальне і моральне задоволення.

Бажаю вам і вашим близьким миру, міцного здоров’я, особистого щастя, творчої наснаги, успіхів, весняного настрою, нових професійних здобутків та душевного тепла.

міський Голова

В.І.ЛІТВІЩЕНКО