Шановні працівники соціальної сфери!

У першу неділю листопада, ми відзначаємо особливе свято – День працівника соціальної сфери. Особливим це свято є тому, що стосується людей, які обрали для себе нелегку, але благородну справу – захищати всіх, хто цього потребує.

Лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готові прийти на допомогу, обирають таку надзвичайно потрібну і важливу професію.

Саме через ваші серця щоденно проходять потреби і турботи пенсіонерів, людей з обмеженими можливостями, сиріт, безробітних, немічних і самотніх людей. Проблеми, які стосуються практично кожного жителя нашого міста.

Низький вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Висловлюю вам щирі слова вдячності за працю, за благородство душі, чуйність і терпіння, які ви проявляєте щодня.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, домашнього затишку і тепла, щастя й радості, витримки та енергії у нелегкій благородній справі.

Ваш міський Голова                             ВІКТОР ЛІТВІЩЕНКО