Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Це свято тих, хто за покликанням серця присвятив себе, своє життя мистецтву, для кого творчість, духовність та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Культура і мистецтво – найбільші скарби для кожної нації. Культура робить людину особистістю, робить нас неповторними, несхожими на інших. Це саме те, що вирізняє наш народ серед інших та робить його єдиним і неповторним.

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Завдяки вам, працівникам закладів культури та аматорам народного мистецтва, ми маємо нагоду спілкуватися з дивовижним світом краси, долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості.

Тож нехай культура зміцнює і гуртує громаду Новомосковська для утвердження заможної і духовно багатої України, а цей день відгукнеться у наших душах гордістю за рідне слово, рідну пісню, рідну культуру! Нехай втілюються у життя всі мрії і сподівання, а гармонія і краса, яку ви творите, наповнюють наші серця в ім’я миру, злагоди і любові!

З глибокою повагою

Міський Голова                                                                  В.І. ЛІТВІЩЕНКО