Шановні новомосковці! Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

14 жовтня вся Україна відзначає День захисника України. Вшанування захисників України, українського війська саме у цей день має історичні передумови. На Покрову, 14 жовтня, традиційно відзначається День українського козацтва. А козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею.

І зараз, коли Україна виборює територіальну цілісність та суспільну єдність, цей день став великим державним святом, покликаним віддати належну вдячність і шану всім поколінням захисників України.

Захист рідної землі завжди був справою честі. Тому це свято стало торжеством мужності й самовідданості, лицарства і благородства, якими володіють справжні визволителі й захисники Батьківщини. Це визначний день для кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди свята щиро вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України. Найщиріші побажання сьогодні адресую учасникам Другої світової війни, ветеранам Збройних Сил України, сучасним військовослужбовцям та ветеранам АТО, батькам та матерям солдатів і офіцерів. Здоров’я вам міцного, довголіття та Божого благословення на довгі роки!

Слава захисникам України!

З великою повагою