Шановні новомосковці! Прийміть мої щирі вітання з нагоди 440 років з дня заснування міста!

День народження міста – це свято, яке стало справжнім символом єднання поколінь. Це свято всіх, хто своєю працею розбудовував Новомосковськ, хто сьогодні віддає частину своєї душі для його процвітання і розвитку та тих, кому ще тільки належить прийняти естафету відповідальності за його майбутнє.

Новомосковськ – перлина Присамар`я, місто козацької слави, яке було засноване у 1576 році на правому березі р. Самари. Ця земля була свідком значних історичних подій, не раз переживала військову навалу.

Історія Новомосковська продовжується. В її сторінки буде вписано нові значні події. Новомосковці усвідомлюють свою причетність до видатного історичного минулого і сьогоднішні нащадки козаків зберігають історичну і культурну спадщину свого краю.

Хочу сказати сердечне спасибі всім новомосковцям – працівникам заводів та інтелігенції, підприємцям і військовим, аматорам народного мистецтва і спортсменам, молоді і ветеранам за любов до рідного міста та гідний внесок в розбудову рідного краю.

В ці святкові дні бажаю всім жителям нашого міста міцного здоров’я, миру, добра і благополуччя, невичерпної енергії та оптимізму, успіхів у реалізації задуманих планів, творчих починань та яскравих звершень.

Хай віра та удача супроводжують вас на широкому життєвому шляху, а завзяття і наполегливість у вирішенні повсякденних завдань відкриють нові перспективи для розвитку міста на Самарі.

З Днем міста Вас, дорогі новомосковці!

 

З повагою
В.о. міського голови,
секретар міської ради                                                                    С.Г. Горошко

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби