Шановні новомосковці! Будьте обережні при зануренні в крижану воду на Водохреще, не допускайте переохолодження організму!

У зв’язку зі святкуванням Хрещення Господнього, 19 січня, відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Новомосковської міської ради звертається із застереженням бути вкрай обережними, перебуваючи поблизу водних об’єктів під час святкування:

Не виходьте без потреби на лід, не залишайте без нагляду дітей поблизу водойм, переконайтеся, що лід, на який ви виходите, достатньо міцний.

Дотримуйтесь елементарних правил безпеки поводження на воді, тривале перебування у річці призводить до переохолодження організму, в людини може виникнути судома, припиняється дихання, можлива втрата свідомості.

Обов’язково візьміть з собою теплий одяг, щоб мати змогу після купання обтертися насухо і переодягтись.

Нехай Ваш відпочинок буде радісним, приємним, а головне – безпечним!

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення