Шановні новомосковці!

Сьогодні українська спільнота відзначає День Європи. Це свято символізує співпрацю між державами, які мають спільні цінності та інтереси, і зображає прагнення до мирного співіснування та утвердження демократичних принципів.

Для нашого народу це свято має особливе значення, адже Україна є однією з країн, яка поступово рухається вперед до досягнення європейських стандартів. Саме за європейські ідеали свободи, демократії та добробуту вистояли на майданах мільйони наших співгромадян.

Приємно відзначити, що з кожним роком змінюється культура, цінності та ставлення громадян до своєї держави, міста, у яких вони проживають. Українці стали більше дбати про порядок і чистоту, піклуватися про збереження і примноження спільних надбань.

Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Тому цього дня давайте побажаємо собі терпіння та рішучості у справі становлення України в якості дійсно Європейської держави!

Миру, добробуту та незламної віри в майбутнє України!

З повагою

міський Голова                                                   ВІКТОР ЛІТВІЩЕНКО