ШАНОВНІ НОВОМОСКОВЦІ!

14 жовтня вся Україна відзначатиме День Захисника України, День українського козацтва та християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці.

З метою підготовки до відзначення зазначених свят, створення сприятливих умов для життя і відпочинку жителів міста, забезпечення належної чистоти на територіях підприємств, установ, закладів, житлових будинків, дитячих майданчиків, місць відпочинку мною ініційовано проведення 12 жовтня 2019 року загальноміського «Дня довкілля».

Передбачається здійснити комплекс заходів із забезпечення порядку, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання парку, спортивних і дитячих майданчиків, пам’ятників, узбіч доріг, берегів річки Самари. На визначених об’єктах працюватимуть комунальники, працівники та службовці установ, організацій, підприємств виконавчого комітету міської ради, учні та викладачі навчальних закладів.

Запрошую всіх мешканців, підприємців, керівників та працівників підприємств, установ, організацій нашого міста вийти самим та запросити своїх підлеглих для упорядкування та приведення до належного естетичного й санітарного стану житлових будинків та прибудинкових територій, місць масового перебування і відпочинку населення.

Чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас!

Новомосковський міський голова                              ВІКТОР ЛІТВІЩЕНКО