Шановні новомосковці!

Хрещення Господнє – третє і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу, яке православні та греко-католики відзначають 19 січня. У народі це свято називають – Йордан, Водохреща. Із Хрещенням Господнім пов’язують хрещення Ісуса Христа у річці Йордан. Вважається, що на Водохреще вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби.

Цього дня на території міста пройдуть святкові богослужіння та освячення води біля приміщень культових споруд.

Також традиційно пройдуть святкування на річці Самара у різних мікрорайонах міста:

Місце та час освячення

Релігійної громада, що

здійснює освячення

Пляж парку культури і відпочинку ім. Сучкова,

10.00 год.

Вул. Г.Павлова (р-н залізничного мосту),
11.00 год.

Українська Православна Церква

Вул. Паланочна (Молодіжний острів)

Мікрорайон Решкут,
вул. Підлісна

11.00 год.

Мікрорайон Подол,
вул. Подолянська

Мікрорайон Перевал,
вул. Паланська

Православна Церква України

Для безпеки громадян в місцях проведення заходів 19 січня працюватимуть рятувальники, медичні працівники та буде забезпечено охорону правопорядку.

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у заходах з відзначення Хрещення Господнього.