Шановні новомосковці!

У зв’язку із перебування державного реєстратора реєстраційної служби Новомосковського міськрайонного управління юстиції у щорічній відпустці з 02.06.2015  по 12.06.2015 Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області, з метою забезпечення безперебійного виконання функцій державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Новомосковського міськрайонного управління видано наказ, яким виконання обов’язків державного реєстратора реєстраційної служби Новомосковського міськрайонного управління юстиції державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців служби Дніпропетровськогоміського управління юстиції ( м. Дніпропетровськ, пр. ім. Газети «Правда», 42, каб. № 402).

Новомосковське міськрайонне управління юстиції