Шановні мешканці міста Новомосковська та Новомосковського району!

Керівництво Новомосковського ВП ГУНП в  Дніпропетровській області звертає Вашу увагу на те, що  на території обслуговування Новомосковського відділу поліції  проводиться  прийом громадян  інспекторами превентивної діяльності  згідно з  наступним графіком:

-         вівторок з 09 до 11.00 годин;

-         четвер з 18.00 до 21.00 годин;

-         субота з 10.00 до 13.00 годин.

У зв’язку з цим,  нагадуємо, що  всі громадяни міста Новомосковська та  Новомосковського району мають право звернутися до інспектора превентивної діяльності або до керівництва відділу поліції,  яке систематично, згідно графіку разом з інспекторами поліції проводить прийом громадян та повідомити про правопорушення, злочини, пригоди, або надати іншу інформацію, яка може допомогти в розкритті злочинів. Службові приміщення інспекторів превентивної діяльності, де відбувається прийом громадян знаходяться за наступними адресами :

-         м. Новомосковськ,  пл. Перемоги 3 (в приміщенні критого центрального  ринку);

-         м. Новомосковськ, вул. Жовтнева, 10;

-         м. Новомосковськ, вул. Леваневського 27 А;

-         м. Новомосковськ, вул. Радянська, 236;

-         м. Новомосковськ, вул. Радянська 47;

-         м. Новомосковськ, вул. В.Ковалівка, 20;

-         м. Новомосковськ , вул. Сучкова (ДК ім. Кірова);

-         м. Новомосковськ, вул. Леніна,153 (приміщення поштового зв’язку);

-         м. Новомосковськ, пров. Привокзальний (в приміщенні залізничного вокзалу).

Прийом громадян інспекторами превентивної діяльності Новомосковського району здійснюються також за вищевказаним графіком в приміщеннях сільських та селищних рад. Якщо ви маєте намір повідомити про злочин, правопорушення, або іншу пригоду, яка відбулася або планується, але не маєте нагоду прийти на прийом громадян, прохання звертатися з інформацією в телефонному режимі за телефоном 7-31-66, 7-31-82. Більш детальну інформацію щодо інспекторів превентивної діяльності, які обслуговують конкретну територію м. Новомосковськ та Новомосковського району Ви можете отримати на офіційному сайті ГУНП в Дніпропетровській області.

А. Ю. Бабенко,  інспектор превентивної діяльності Новомосковського відділу поліції.