2 серпня виконуючий обов’язки міського голови Сергій Горошко взяв участь в урочистостях з нагоди 25-ї річниці високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

На заході також були присутні начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, голова обласної ради Гліб Пригунов та заступник голови облдержадміністрації Володимир Юрченко.

З нагоди Свята найкращим бійцям вручили нагороди. Військові, в свою чергу, показали гостям, на що здатні. У підготовленому виступі десантники продемонстрували вміння ведення бою, захоплення заручників, десантування з гелікоптера та багато іншого.

Секретар міської ради Сергій Горошко передав 25-й окремій повітряно-десантній бригаді цінний подарунок.

Фото події