Сергій Горошко привітав вихованців дитячих будинків сімейного типу з Днем захисту дітей

Напередодні Дня захисту дітей вже стало традиційним привітання міської влади дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В цей день 24 вихованці з трьох дитячих будинків сімейного типу м. Новомосковська особисто привітали секретар міської ради Сергій Горошко та начальник служби у справах дітей Ірина Кравченко. Звертаючись до дітей, гості побажали їм за час літніх канікул оздоровитися, відпочити, набратися нових сил до нового навчального року.

Дітям були вручені подарунки у вигляді чудових тортів та ігор.

Висловлюємо подяку ТОВ «Дніпровський хлібозавод № 11» за надання  солодких подарунків для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу.

Фото події