Сергій Горошко провів нараду

11 вересня 2017 року під головуванням виконуючого обов’язки міського голови, секретаря міської ради Сергія Горошко відбулася оперативна нарада, на якій було піднято ряд важливих питань життєдіяльності міста.

Сергій Григорович повідомив, що на поточному тижні заплановано проведення ряду важливих для мешканців міста заходів:

- 12 вересня, о 17.00, в приміщенні молодіжного театру «Муравейник» відбудеться тематичний захід, присвячений Іловайській трагедії;

- 15 вересня, о 15.00, в Центрі позашкільної роботи (пл. Героїв, 3) пройде День відкритих дверей з нагоди 20-ї річниці з дня його створення;

- 17 вересня, о 10.00, біля колегіуму № 11 (вул. Г. Зелінського, 5) відбудеться захід, присвячений вшануванню пам’яті загиблого в АТО Зелінського Г.В «Герой не вмер, він – у серцях!».

Також делегація м. Новомосковська візьме участь у регіональному фестивалі «Петриківський дивоцвіт», який буде проходити 16 вересня в смт. Петриківка.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в запланованих заходах.