Сергій Горошко перевірив стан проведення ремонтних робіт ДНЗ «Чебурашка»

3 серпня секретар міської ради Сергій Горошко провів виїзну нараду з питань перевірки стану виконання робіт на об’єкті «Реконструкція дошкільного навчального закладу «Чебурашка».

В нараді також взяли участь в.о. заступника міського голови Ірина Кравченко, начальник управління освіти Ольга Павлік, депутати міської, представники управління капітального будівництва облдержадміністрації, проектної та підрядної організацій.

Керівництвом міста було висловлено ряд зауважень та наголошено на виправленні виявлених недоліків і необхідності завершення робіт згідно графіку.

Проведення ремонтних робіт на зазначеному об’єкті перебуває на постійному контролі керівництва міста та депутатського корпусу міської ради.

Фото події