Рятувальники попереджають про небезпеку пожеж в природних екосистемах

Шановні громадяни! На території міста Новомосковська відмічається різке зростання кількості пожеж в природних екосистемах.  З 11 квітня по області оголошено 4 стан пожежної небезпеки. Тільки з початку квітня поточного року в місті зафіксовано 5 випадків загорянь сухої трави, очерету та сміття на відкритих територіях. Вогнем знищено близько 1,5 гектарів сухостою та сміття.

У зв'язку з цим, Новомосковський міськрайонний відділ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки в природних екосистемах. Нагадуємо, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Такі дії несуть загрозу навколишньому середовищу і становлять небезпеку для життя людей.

Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття в лісі, не створюйте смітники в лісі та на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх.

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагедії.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення