РОЗЗБРОЇТИ ГРОМАДЯН – ЗАПОБІГТИ ЗЛОЧИНАМ!

Лише за перші три дні березня працівниками дозвільної системи Новомосковського міського відділу міліції було вилучено 20 одиниць зброї, в тому числі 16 мисливських гладкоствольних рушниць, 4 спецзасоби травматичної дії і 300 мисливських набоїв.

Робота оперативних служб сьогодні продовжує концентруватися на виявленні терористичних груп, вилученні зброї і боєприпасів. Тому звертаємося до всіх жителів Новомосковщини з проханням відгукнутися та допомогти у виявленні осіб, які зберігають і володіють зброєю, не маючи на це законних підстав, тим самим запобігти травматизму, скоєнню злочинів та нещасним випадкам. Надавайте, будь ласка, правоохоронцям інформацію, яка стане у пригоді для забезпечення безпеки міста і, як наслідок, приведе до зниження загального рівня злочинності. 

Просимо повідомляти про такі факти в Новомосковський МВ ГУМВС за адресою: м. Новомосковськ, вул.М.Головка, 19, кабінети № 1, 3, 4, або за телефонами 7-50-49, 7-31-66, 102, або іншим зручним для Вас способом.

Для громадян, яким потрібна консультація стосовно зберігання, перереєстрації вогнепальної зброї, в місцевій міліції проводиться прийом громадян старшим інспектором дозвільної системи капітаном міліції Калюжним Максимом Вікторовичом щопонеділка та щочетверга з 10.00 до 17.00 та щосуботи з 8.00 до 12.00.

Нагадуємо, що до кримінальної відповідальності за статтею 263 Кримінального Кодексу України не притягуються громадяни, які добровільно здали зброю, вибухівку та набої. Добровільну видачу Ви можете здійснити будь якому співробітнику міліції, а також повідомити про її наявність по телефону: 102, 7-31-66, 7-50-49.

Просимо з розумінням поставитися також до посилення заходів безпеки з боку правоохоронців під час проведення ними доглядів транспортних засобів, громадян та їх речей. Будьте уважними, пильними і небайдужими!

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області