Розшук свідків ДТП

05 лютого 2015 року о 19.30 поблизу буд. № 29 по вул.Радянській на пішохідному переході невстановлений автомобіль під керуванням невстановленого водія, який рухався по вул.Радянській в напрямку вул. 195 Стрілецької Дивізії,  здійснив наїзд на мешканку міста, яка переходила проїзну частину з ліва на право по відношенню руху автомобіля. Після скоєння ДТП невстановлений водій з місця скоєння злочину втік, а жінка отримала тяжкі тілесні ушкодження.

Під час досудового розслідування працівникам міліції вдалося встановити автомобіль, який скоїв наїзд – «BMW 525» д/н АЕ 9965 ЕР, сірого кольору, у якого після ДТП були пошкодження у вигляді тріщини на передньому бампері під правою передньою фарою. Але, зважаючи на інформацію про те, що в Дніпропетровській області існують «двійники» автівок, просимо відгукнутися всіх, хто був очевидцем чи свідком даної пригоди, хто може надати будь-яку інформацію про автомобіль чи водія (прикмети, пошкодження тощо).

Ваше небайдуже ставлення та активна позиція щодо невідворотності покарання може допомогти притягнути до відповідальності винну в кримінальному правопорушенні особу.

Інформацію ви можете надати, звернувшись до міліції по вул.М.Головка, 19, вул.Радянській, 7, по телефонам 7-54-82, 7-90-39 або по телефону чергової частини Новомосковського МВ 7-31-66, чи будь-яким іншим зручним для вас способом.

Дякуємо за співпрацю.

Т.М. Хоменко, старший інспектор сектора дільничних інспекторів міліції 

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області