Пильність не буде зайвою

Шановні мешканці міста Новомосковськ та Новомосковського району! Нагадуємо, поки в країні зберігається складна суспільно-політична ситуація, пильність не буде зайвою.

Звертаємось до громадян з проханням бути пильними, інформувати міліцію про підозрілий автотранспорт і людей, а також про знайдені предмети і речі. Будьте особливо уважними на залізничних вокзалах та автовокзалах. Якщо помітили підозрілі предмети (сумки, коробки та інше), які залишені без нагляду, в жодному разі не чіпайте такі предмети, не намагайтеся їх відкрити або оглянути. Це мають робити тільки професіонали з вибухотехнічної служби. До приїзду правоохоронців зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до підозрілого предмета. Ваші пильні та грамотні дії здатні врятувати життя та здоров’я як Вам, так і іншим людям.

Просимо з розумінням поставитися також до посилення заходів безпеки з боку правоохоронців під час проведення ними доглядів транспортних засобів, громадян та їх речей. Будьте уважними, пильними і небайдужими! За будь-яких підозрілих обставин телефонуйте, будь ласка, за номерами телефонів 102, 7-31-66, які працюють цілодобово.

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області