При територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська діє група денного догляду для дітей з інвалідністю.

Основними завданнями, які стоять перед фахівцями групи – це розвиток дрібної та грубої моторики, сенсорних здібностей, пам`яті, уваги, мислення, сприйняття зв`язного мовлення, набуття соціально-побутових навичок. В групі працюють справжні професіонали своєї справи, люди щирі, чуйні, які люблять дітей і віддають їм усю теплоту своїх сердець.

Залучення дитини до дитячого колективу – це надання їй можливості позбавитись самотності, подолати психологічний бар`єр замкнутості, отримати навички соціальної поведінки та спілкування. А де дитина може подолати свої страхи та розкрити свої здібності, як не приймаючи участь у святах. З цією метою у групі було проведено свято для самих рідних – для матусь, де діти співали, танцювали, розповідали вірші, проводили ігри з матусями.

Любити дітей потрібно не на словах, а конкретними корисними справами. У Новомосковську багато небайдужих, чуйних людей, які співчувають чужій біді. Протягом кількох років територіальному центру надає благодійну допомогу депутат міської ради Олексій Фрейдін. І цього разу в день привітання матусь та бабусь з 8 березня він передав всім дітлахам подарунки у вигляді іграшок та солодощів.

Керівництво терцентру щиро вдячне йому за щедрість душі, чуйність, розуміння проблем дітей з вадами здоров`я.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби
Фото події