Пройшло засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника Новомосковської центральної міської лікарні

19 листопада відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я – Новомосковської центральної міської лікарні. Зазначена комісія  затверджена  рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради – органом управління закладом № 694/0/6-18 від 16 листопада. На засіданні члени комісії ознайомлені з правами та обов’язками, детально розглянуто порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я та відпрацьовано текст оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, який розміщено на офіційному веб-сайті  Новомосковської міської ради. На наступному засіданні комісії буде розглянуто надані претендентами документи на їх відповідність встановленим вимогам.