Пройшла зустріч з головним спеціалістом служби у справах дітей

27 листопада 2008 року Президент України підписав Указ "Про День усиновлення", який щороку в Україні відзначають 30 вересня. Це свято співпадає  із днем  християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.

Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Діти – це наше майбутнє. І щоб виростити наше майбутнє достойним, на нас дорослих покладено відповідальність, про яку ми не повинні забувати. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки.

З нагоди відзначення Дня усиновлення в місті 9 вересня 2018 року у центральній міській бібліотеці пройшла зустріч жителів міста з головним спеціалістом служби у справах дітей виконавчого комітету Новомосковської міської ради Полтавець Наталією Володимирівною.

Метою зустрічі було формування культури усиновлення в громаді, культури прийняття дитини. Учасники зустрічі ознайомились з поняттям усиновлення та сімейних форм виховання, з кроками усиновлення та інше.

Служба у справах дітей