Програма святкування Дня міста Новомосковська – 2018

20-21 вересня

Центральна міська бібліотека:

19:30 - Кінотеатр під відкритим небом (перегляд сучасних українських фільмів)

20-22 вересня

Спортивна зала ДЮСШ

10:00 – Кубок міста Новомосковська з баскетболу серед юнаків, присвячений святкуванню Дня міста

21 вересня

Вул.Паланочна, біля ПК «Металург»:

16:00 - Продуктовий ярмарок за цінами товаровиробників

Центральна міська бібліотека:

17:00 - Урочисте підведення підсумків конкурсу науково-дослідницьких робіт з історії та краєзнавства ім. А.Джусова

На території ЗОШ №5:

17:00 – Вітальний концерт творчих колективів ПАТ «Інтерпайп - НМТЗ»

22-23 вересня

Вул. Паланочна:

10:00 - Фестиваль декоративно-прикладного мистецтва «Містечко майстрів»

22 вересня

Меморіал Вічної Слави:

10:00 - Урочистий мітинг до 75-річниці вигнання фашистських загарбників з м.Новомосковська «Наш рідний край в огні не спопелів, лихій орді спинили ми дорогу»

Стадіон ЗОШ №2:

12:00 –Фінал ІІІ щорічний турнір з футболу, присвячений Дню міста 2018 року

Стадіон «Металург»:

11:00 - Урочисте відкриття святкування Дня міста «Новомосковськ – ти юність і краса». Презентація виставки-експозиції кращих підприємств міста та гостей з Новомосковського району

16:00–Футбольний матч в рамках 19 туру першої ліги Чемпіонату Дніпропетровської області команда ОФК Новомосковськ приймає команду Маїсадур (Царичанка).

Галявини парку культури ім. О.М.Сучкова:

13.00 - Музей під відкритим небом (картинна галерея, фотовиставка «Старе місто», виставка зброї, майстер-класи з гончарства та Миколаївського розпису, квест «Пізнай своє місто»

- Бібліотечна галявина (дефіле літературних героїв, турнір краєзнавців,  жартівлива літературна лотерея, майстер-клас з пісочної анімації)

- Жартівливе весілля (фотозона з врученням весільних грамот)

- Майстер-класи ліпки з солоного тіста, бісероплетіння, малювання)

- Розважальні атракціони.

Парк культури та відпочинкуім.О.Сучкова:

13:00 - «Святкуємо разом» - відкриття розважальної концертної програми народних колективів

14:00 - «Театральна кав’ярня» - вистава Дніпровського молодіжного театру

15:00 - Конкурс дитячої творчості «Міні-красуня Новомосковська»

17:00 - Вистава лялькового театру «Барвінок». Дитяча ігрова програма з мімами
18:00 - Концерт вокально-інструментального гурту патріотичної пісні «Воля»