Професія поряд

6 лютого 2019 року в м. Новомосковську в рамках проекту «Професія поряд» відбулась зустріч школярів 10 класів Новомосковського міського ліцею «Самара» та представників навчального закладу НГУ «Дніпровська політехніка» в форматі Skypе-зв’язку. Учні мали можливість отримати загальну інформацію про навчальний заклад, про умови вступу,  познайомитись з сайтом НГУ «Дніпровська політехніка», були запрошені на дні відкритих дверей, які відбудуться найближчим часом.

Представники різних кафедр, спілкуючись з учнями, презентували власний напрямок навчання. Особливість отримання технічної освіти та інженерної професії охарактеризував представник кафедри машинобудування механіко-машинобудівного факультету. Технічна професія, інженерна освіта завжди користується попитом на великих промислових підприємствах країни.

Є можливість навчатись в НГУ «Дніпровська політехніка» і тим школярам , які надають перевагу гуманітарним дисциплінам. Представник кафедри історії та політичної теорії юридичного факультету розповів про гарні можливості, які надає гуманітарне навчання в НГУ «Дніпровська політехніка». Важливими для випускників є також перспективи підвищення свого рівня іноземної мови в мовному центрі закладу, перспективи отримання освіти за кордоном, завдяки одній з поширених програм обміну, подальше працевлаштування студентів не тільки на рівні країни, але й на міжнародному рівні.

На актуальності власної спеціалізації наголосили і представники кафедри маркетингу фінансово-економічного факультету. На кафедрі підготовка студентів проводиться з декількох напрямків, таких як «рекламний менеджмент», «міжнародний маркетинг» і інші. Це перш за все, як було наголошено, підготовка майбутніх керівників торговельних, консалтингових та аудиторських фірм та їх підрозділів. Під час навчання є можливість взяти участь у великій кількості міжнародних програм, отримати додаткову освіту.

Учні також отримали інформацію про одну з нових спеціальностей закладу «Промислова естетика та сертифікація виробничого обладнання», яку можна опанувати, навчаючись на кафедрі «Основи конструювання механізмів та машин» механіко-машинобудівельного факультету. Ця спеціалізація поєднує техніку та творчість. Випускники можуть претендувати на посади інженера з сертифікації та дизайну машин, промислового дизайнера, мультимедійного дизайнера, дизайнера інтерфейсу та інженера з ремонту, монтажу та сертифікації виробничого обладнання.

Професії, які надає НГУ «Дніпровська політехніка» – сучасні та актуальні. Маємо надію, що отримана майбутніми випускниками інформація допоможе їм визначитись у великому світі професій та стати надалі успішними спеціалістами!

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби