ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ АВТОНОМНОГО ОПАЛЕННЯ

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

Враховуючи низький рівень розрахунків населення за послуги теплопостачання, заборгованість КП «Новомосковськтеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз України» за використаний природний газ та загрозу відключення від його постачання, переваги індивідуального опалення, рішенням Новомосковської міської ради від 21.12.2016 року № 294 дозволено відключення від мереж централізованого опалення з ініціативи споживачів за умови відсутності заборгованості за послуги теплопостачання, з можливістю подальшого встановлення автономного опалення.

Рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 18.01.2017 року № 1 утворено Комісію для розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення (закриття особового рахунку) у м. Новомосковську та затверджено положення про зазначену комісію.

Для відключення будинку, квартири, нежилого/жилого приміщення, секції, під’їзду від мереж централізованого опалення (закриття особового рахунку) споживачу необхідно подати відповідну заяву до КП «Новомосковськтеплоенерго» на ім’я Комісії (ЗАВАНТАЖИТИ ЗРАЗОК ЗАЯВИ).

До заяви додаються:

1. Копія паспорту та ідентифікаційного коду особи, що має особовий рахунок.

2. Копії документів, що підтверджують право власності заявника на нежиле/жиле приміщення.

3. Копія технічного паспорту на нежиле/жиле приміщення.

Адреса Комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго»:

м. Новомосковськ, вул. М. Головка, 17.

Телефони для довідок:

69-04-16