Про скликання першої сесії VII скликання Новомосковської міської ради

Чергові вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост 25 жовтня 2015 року НОВОМОСКОВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Радянська, 14   ПОСТАНОВА № 66 06 листопада 2015 року м. Новомосковськ   Про скликання першої сесії VII скликання Новомосковської міської ради Відповідно до ст. статті 45 Закону України „Про місцеве самоврядування”, керуючись частиною 2 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування” Новомосковська міська виборча комісія ПОСТАНОВЛЯЄ: У зв’язку із реєстрацією Новомосковською міською виборчою комісією новообраних депутатів Новомосковської міської ради VII скликання в кількості, яка забезпечує повноважність складу Новомосковської міської ради VII скликання відповідно до статті 45 Закону України „Про місцеве самоврядування”, керуючись частиною 2 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування” Новомосковська міська виборча комісія ВИРІШИЛА: 1. Скликати першу сесію новообраної Новомосковської міської ради VII скликання на 10 листопада 2015 року о 10 годині 00 хвилин в залі засідань будинку міської ради (Новомосковськ, вул. Радянська, 14). Голова Новомосковської міської виборчої комісії Черненко П.В.. Секретар Новомосковської міської виборчої комісії Кравченко Л.Л.