Про проведення рейду «Урок»

З початку вересня в м. Новомосковську в межах Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» пройшов І етап профілактичного рейду. Основною метою проведення такого цільового рейду – є перевірка умов утримання та виховання дітей у сім'ях, які опинились в складних життєвих обставинах, а також виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року, вжиття заходів для повернення їх до навчання, притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Такі рейди проводяться представниками служби у справах дітей, відділу освіти, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в учбовий час та в місцях можливого виявлення дітей.

За оперативною інформацією служб у справах дітей в місті нараховується 7720 дітей шкільного віку. Під час І етапу рейду виявлено 1-го учня, який 3 вересня не приступив у зв'язку з складними життєвими обставинами. Внаслідок вжитих заходів дитина повернута до навчання.

Службою у справах дітей виконавчого комітету Новомосковської міської ради була проведена Міська акція до Дня знань. 25 дітей, які опинились в складних життєвих обставинах отримали канцелярські приладдя. За сприянням служби у справах дітей облдержадміністрації перед новим навчальним роком 15 дітей шкільного віку отримали нові ранці.

На даний час триває ІІ етап профілактичного рейду. 

 

Головний спеціаліст служби у справах дітей                  Ковтун В.В.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби