Про повалений пам’ятник Леніну

06.12.2014 року близько 13.00 до чергової частини Новомосковського  міського відділу міліції надійшло повідомлення від громадян про те, що невідомі особи у камуфльованому форменому одязі на площі ім. В.І.Леніна м.Новомосковськ із застосуванням металевого тросу та з використанням автомобіля «КАМАЗ» звалили з постаменту пам’ятник В.І. Леніну.

На місце події були направлені слідчо-оперативна група та група документування. Виїздом на місце було встановлено, що на площі перебувають невідомі особи у камуфльованому форменому одязі, які знаходилися біля зваленого монумента В.І. Леніну, де фотографувалися та викрикували патріотичні гасла. У деяких осіб в руках знаходилися державні прапори України.

Пізніше повалений пам’ятник вивезли з площі працівники комунального підприємства міста.

Дана подія одразу була зареєстрована в журнал єдиного обліку міськвідділу міліції. Пам’ятник знаходиться на балансі міста. Документи, які б підтверджували історичну чи будь-яку іншу цінність цього пам’ятника, до міліції досі не недійшли, проводиться перевірка. При надходженні документів буде надана правова оцінка даної події.

Інформація на деяких сайтах щодо відкриття кримінального провадження за ст.194 КК України (умисне знищення або пошкодження майна) станом на 08 грудня 2014 року не є дійсною.

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області