Про події поблизу кафе «Каспій»

27.10.2014 о 15.00 до чергової частини Новомосковського міського відділу міліції надійшло повідомлення від громадян про те, що поблизу кафе «Каспій», розташованого по вул.Д.Бідного, невідомі у камуфляжній формі стріляють з автоматів у повітря.

Одразу на місце виїхала слідчо-оперативна група, де було встановлено, що до кафе під’їхали декілька автомобілів без державних номерних знаків, в яких знаходились близько 40 осіб зі зброєю, схожою на автомати Калашникова, в камуфляжній формі та в'язаних масках на обличчях. В бесіді з адміністратором кафе стало відомо, що вказані особи на майданчику біля кафе влаштували сварку та здійснили декілька пострілів у повітря, після чого на своїх автомобілях уїхали в невідомому напрямку. На момент приїзду слідчо-оперативної групи невідомі зникли. Під час здійснення пострілів невідомими були пошкоджені дві автівки місцевих мешканців.

За даним фактом слідчим відділом новомосковської міської міліції відкрито кримінальне провадження за ст.296 ч.4 КК України (хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї карається позбавленням волі на строк від 3-х до 7-ми років), прийняті заходи щодо встановлення та затримання зловмисників.

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області