Про «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»

Шановні новомосковці!

Звертаємо вашу увагу, що у зв’язку з набранням чинності п.п. 1-21, розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» необхідно:

-для отримання документів з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме звертатися до центру надання адміністративних послуг Новомосковської районної державної адміністрації за адресою:
м. Новомосковськ, вул. Шевченко, 7 (перший поверх);

-з питань державної реєстрації речових прав на об’єкти нерухомості розташованої у місті Новомосковську - до реєстраційної служби Новомосковського міськрайонного управління юстиції за адресою:
м. Новомосковськ, вул. Радянська, 6.

Новомосковське міськрайонне управління юстиції