Весь перелік новин

31.07.2015 У Новомосковську родинам загиблих учасників АТО придбають квартири

Родини загиблих бійців-учасників АТО, а також інваліди I та II груп, які отримали інвалідність, виконуючи бойові завдання на сході країни із нашого міста, будуть забезпечені житлом першочергово.

31.07.2015 До уваги платників ПДВ

План заходів ДФС для забезпечення реалізації норм Закону України № 643-VІІІ з удосконалення СЕА

І. Відкриття додаткових електронних рахунків для сільськогосподарських підприємств, що обрали спеціальний режим оподаткування ПДВ.

31.07.2015 ПЛАН-ГРАФІК виконання робіт з ремонту доріг комунальної власності в м. Новомосковськ Дніпропетровської області станом на 31. 07. 2015 р.

План-графік виконання робіт з ремонту доріг комунальної власності в м. Новомосковськ Дніпропетровської області станом на 31. 07. 2015 р.

Назва місцевого органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування

Назва об’єкту (назва населеного пункту та назва вулиць)

Вид ремонту

Виділено

коштів

29.07.2015 Фестиваль «З країни в Україну» - справжнє міське свято

Команда фестивалю "З країни в Україну", у складі якої українські артисти, народні умільці, представники народних ремесел, викладачі з історії та культури України, знову вирушила у подорож кількома містами Дніпропетровської області, серед який - Новомосковськ.

29.07.2015 Вулицю Плеханова відремонтують до кінця року

28 липня 2015 року відбулася зустріч міського голови Сергія Мороза, виконуючого обов’язки першого заступника Олександра Воскобойника та керівників комунальних підприємств з мешканцями мікрорайону Животилівка.

29.07.2015 Мешканці будинку № 2 по вулиці Зіни Білої задоволені новим дворовим проїздом

Мешканці будинку № 2 по вулиці Зіни Білої задоволені новим дворовим проїздом. Про це вони розповіли під час зустрічі з міським головою Сергієм Морозом та виконуючим обов’язки першого заступника Олександром Воскобойником.

29.07.2015 У Новомосковську пройшов фестиваль «З країни в Україну»

Минулої п’ятниці у Новомосковську пройшов фестиваль «З країни в Україну». Наше місто першим у Дніпропетровській області приймало волонтерів, музикантів та народних умільців.

28.07.2015 Волок Максим: Другий рецидив. Потрібна допомога!

В 2011 році Максим проходив лікування гострого лімфобластного лейкозу. Лікування було успішним, без особливих ускладнень, потім був пройдений етап хіміотерапії.

28.07.2015 Бібліоальтанка – бібліотека під відкритим небом

«Бажаєте відпочити, стати більш обізнаними, корисно та цікаво провести час? Звертайтесь до нас! Читати модно! Читати престижно! Читайте разом з нами!»

27.07.2015 Земельну ділянку по вул. Радянській в районі будинку 32 повернуто територіальній громаді

Про це стало відомо з рішення Господарського суд Дніпропетровської області по справі від 10.06.14р. № 904/172/14.

22.07.2015 100-річний ювілей відзначила мешканка Новомосковська Марія Григорівна Шинкаренко

21 липня 2015 року свій 100-річний ювілей відзначила наша землячка Марія Григорівна Шинкаренко. Привітати винуватицю свята прийшло чимало гостей. Навідався до ювілярки і міський голова Сергій Мороз.

22.07.2015 "З країни в Україну"

Стартувала друга хвиля культурно-просвітніцького фестивалю дружби "З країни в Україну", а 24 липня фестиваль завітає до вашого міста, в рамках якого волонтери, музиканти та народні умільці будуть відвідувати міста Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей. У програмі різноманітні активності для дітей та молоді: майстер-класи, концерти, виступи відомих музичних гуртів, фотовиставки, відкриті бібліотеки та ще багато цікавого.

Запрошуємо представників ЗМІ на прес-брифінг:

17.07.2015 Шановні новомосковці! Доводимо до вашого відома план-графік виконання робіт з ремонту доріг комунальної власності станом на 15 липня 2015 р.

Шановні новомосковці!

Доводимо до вашого відома план-графік

Назва місцевого органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування

Назва об’єкту (назва населеного пункту та назва вулиць)

Вид ремонту

Виділено

коштів

17.07.2015 Фестиваль дружби "З країни в Україну" завітає до Новомосковська

24 липня фестиваль "З країни в Україну" відвідає місто Новомосковськ. З 12:00 до 22:00 на площі ім. В.І. Леніна буде відбуватися дійство для молоді, дітей та їх батьків. Буде побудована сцена для виступу відомих українських музичних гуртів та показу танцювальних номерів.

13.07.2015 Виконання бюджету міста Новомосковська за період з 6 липня по 10 липня 2015 року

Надходження до загального фонду міського бюджету за період з 6 по 10 липня 2015 року склали 7380,8 тис.грн., у тому числі, власні доходи – 1318,9 тис.грн., базова дотація – 272,7 тис.грн., субвенція на часткове фінансування ДЮСШ 28,2 тис.грн., субвенції на соціальний захист – 5761,0 тис.грн.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин