Весь перелік новин

21.10.2014 Міська влада намагалась вирішити питання стихійної торгівлі овочевою продукцією на площі Перемоги

20 жовтня 2014 року у залі засідань міськвиконкому відбулася зустріч приватних підприємців з міським головою щодо вирішення питання стихійної торгівлі на проїжджій частині площі Перемоги.

21.10.2014 Контрольна репетиція

Золота осінь 2014 року порадувала великою кількістю турнірів з контактного карате.

20.10.2014 У Новомосковську відбувся суботник до 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

18 жовтня на Дніпропетровщині, згідно з дорученням голови обласної державної адміністрації, відбувся суботник із благоустрою територій населених пунктів до 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

15.10.2014 У свято Покрови Тетяна Дакова прийняла участь у святковому богослужінні У свято Покрови Тетяна Дакова прийняла участь у святковому богослужінні

14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні – Покрови Пресвятої Богородиці або, як кажуть в народі, Святої Покрови. Богородицю прийнято вважати покровителькою козаків й усіх українських збройних формувань, тому не випадково, що День українського козацтва випадає саме на цю дату.

13.10.2014 У міському музеї відбулося відкриття виставки картин художників Новомосковщини

З нагоди Дня художника України у Новомосковському міському історико-краєзнавчому музеї ім. П.Калнишевського відбулося відкриття виставки картин художників Новомосковщини «Палітра Присамар’я».

07.10.2014 Новомосковськ готується до суботника з благоустрою території

7 жовтня 2014 року у залі засідань виконавчого комітету Новомосковської міської ради відбулося засідання штабу з підготовки до проведення суботника з благоустрою території міста 18 жовтня 2014 року.

03.10.2014 У Новомосковську відзначили День працівників освіти У Новомосковську відзначили День працівників освіти

Триста шістдесят п’ять днів у році і лише один з них присвячений людям, які сіють у маленькі світлі душі добро, відкривають незвідані далі у країну знань, виховують справжніх патріотів країни. Це День працівників освіти.

02.10.2014 У Новомосковську відбулись урочистості з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана У Новомосковську відбулись урочистості з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана

В День ветерана в Новомосковському територіальному центрі соціального обслуговування населення відбулись урочистості

02.10.2014 У Новомосковську пройшов фестиваль самодіяльної творчості ветеранів міста У Новомосковську пройшов фестиваль самодіяльної творчості ветеранів міста

За ініціативи Організації Об’єднаних Націй, 1 жовтня в усьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні ще й День ветерана.

29.09.2014 У День міста новомосковці подарували «Урал» 25-й бригаді У День міста новомосковці подарували «Урал» 25-й бригаді

27 вересня 2014 року під час урочистого мітингу з нагоди Дня міста міський голова вручив ключи від автомобіля «Урал».

29.09.2014 У Новомосковську стало на одного Почесного громадянина більше У Новомосковську стало на одного Почесного громадянина більше

Рішенням сесії Новомосковської міської ради №1077 від 09.07.2014 року заслуженому артисту України Олександру Мирошниченко присвоєно звання «Почесний громадянин міста Новомосковська».

29.09.2014 Новомосковськ відзначив 438-річницю з дня заснування міста Новомосковськ відзначив 438-річницю з дня заснування міста

27 вересня 2014 року біля Меморіалу «Вічна слава» відбувся урочистий мітинг, присвячений 71-ій річниці з дня визволення Новомосковська від німецько-фашистських загарбників, 70-річчю визволення України та 438-ій річниці від дня заснування міста.

24.09.2014 Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

24 вересня 2014 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради, яке провів міський голова Сергій Мороз.

24.09.2014 Зустріч учнівської молоді з ветеранами Великої Вітчизняної війни Зустріч учнівської молоді з ветеранами Великої Вітчизняної війни

23 вересня у приміщенні восьмої школи відбулася зустріч учнівської молоді з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

22.09.2014 До Дня міста у міському парку культури та відпочинку будуть прокладені пішохідні доріжки До Дня міста у міському парку культури та відпочинку будуть прокладені пішохідні доріжки

19 вересня 2014 року у рамках підготовки та проведення Дня міста у парку культури та відпочинку ім. Сучкова відбулася чергова виїзна нарада.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин