Весь перелік новин

15.12.2014 Підвищення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

Питання перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги є досить непростим, оскільки по своїй суті є як економічним, так і соціально спрямованим.

15.12.2014 У Новомосковську вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

12 грудня 2014 року аби віддати шану мужності, самовідданості і високому професіоналізму ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи, серед яких були і наші земляки у Новомосковську, пройшли урочистості, присвячені Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

11.12.2014 На позачерговому виконкомі прийнято важливі питання для життя міста

10 грудня 2014 року під головуванням міського голови Сергія Мороза відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

08.12.2014 У День Збройних Сил України новомосковці вітали військових

6 грудня у День Збройних Сил України представники міської влади – міський голова С. Мороз, депутати С. Коротич, Т. Дакова, О. Мірошник, разом з волонтерами Новомосковська відвідали військовослужбовців 194-го понтонно-мостового загону, які у святковий день несли службу.

08.12.2014 Відкрито нову групу у дитячому садку «Росинка»

5 грудня відбулося урочисте відкриття додаткової групи у дитячому навчальному закладі № 4 «Росинка»

08.12.2014 Новомосковськ відзначив День місцевого самоврядування

5 грудня у Новомосковській міській раді відбулися урочисті збори з нагоди свята, де зібралися представники місцевого самоврядування: депутати, працівники міської влади, голови квартальних комітетів, почесні громадяни міста.

02.12.2014 Перелік заходів інвестиційної програми на 2015р., який буде виконуватись КП «Новомосковськ водоканал»

01.12.2014 Оголошення про результати проведення конкурсу з відбору експертів

Оголошення про результати проведення конкурсу з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності земельних ділянок комунальної власності, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам і знаходяться в користуванні або орендуються ними та земельних ділянок, право власності та право оренди яких підлягають продажу на земельних торгах в м. Новомосковськ.

27.11.2014 Діти Новомосковська передали гуманітарну допомогу захисникам країни Діти Новомосковська передали гуманітарну допомогу захисникам країни

26 листопада 2014 року військовослужбовці 121-го окремого лінійно-вузлового полку зв'язку, розташованого у смт. Черкаське Новомосковського району, отримали гуманітарну допомогу від школярів Новомосковська.

27.11.2014 Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради

26 листопада 2014 року під головуванням міського голови Сергія Мороза відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

24.11.2014 Новомосковськ вшанував пам’ять загиблих під час голодоморів

22 листопада 2014 року біля пам’ятного знаку жертвам голодомору, розташованому на території Воронівського кладовища, відбувся мітинг-реквієм, присвячений ушануванню пам’яті загиблих.

24.11.2014 З нагоди Дня Гідності та Свободи у Новомосковську відбувся мітинг

21 листопада 2014 року на головній площі міста біля пам’ятної дошки воїнам, загиблим в ході антитерористичної операції, відбувся мітинг присвячений Дню Гідності та Свободи.

21.11.2014 У Новомосковську відбулося відкриття пам’ятної меморіальної дошки Джусову Анатолію Боніфатійовичу

21 листопада 2014 року у Новомосковську на подвір’ї гімназії № 3 відбулася визначна подія, урочисте відкриття меморіальної дошки, Почесному громадянину міста, історику, краєзнавцю, кандидату технічних наук – Джусову Анатолію Боніфатійовичу.

20.11.2014 Відбулася 47 сесії Новомосковської міської ради

20 листопада 2014 року під головуванням міського голови Сергія Мороза відбулося засідання 47 сесії Новомосковської міської ради. Участь у роботі сесії взяли 32 народні обранці. Також були присутні керівники відділів, управлінь виконкому, голови квартальних комітетів, представники громадськості та засоби масової інформації.

17.11.2014 Дніпропетровська Обласна Польська Община відзначила національне свято

14 листопада 2014 року Дніпропетровська Обласна Польська Громада у тісному колі добрих друзів відзначала національне свято – День незалежності Польщі.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин