Весь перелік новин

01.09.2014 Виконували не тільки службовий обов’язок, а й загальнолюдський Виконували не тільки службовий обов’язок, а й загальнолюдський

Ніщо не може людину заставити здійснити героїчний або сміливий вчинок, адже це внутрішній порив душі.

29.08.2014 Новомосковськ отримав нову техніку від Дніпропетровської обласної державної адміністрації Новомосковськ отримав нову техніку від Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Новомосковськ отримав новий навантажувач з навісним обладнанням, призначеним для прибирання вулиць.

27.08.2014 Відбулося чергове засідання виконкому Відбулося чергове засідання виконкому

27 серпня 2014 року під головуванням міського голови Сергія Мороза відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

24 серпня 2014 року у Новомосковську біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбувся урочистий мітинг, присвячений двадцять третій річниці незалежності України.

24.08.2014 Новомосковці провели в останню путь учасника АТО Новомосковці провели в останню путь учасника АТО

24 серпня 2014 року У Новомосковську відбулося поховання старшого солдата, гранатометника механізованого відділення 93 бригади Ігоря Володимировича Ємельяненко.

23.08.2014 У Новомосковську відкрили дошку пошани загиблим землякам У Новомосковську відкрили дошку пошани загиблим землякам

23 серпня 2014 року на площі ім. Леніна відбулося відкриття дошки пам’яті «Вічна слава героям», загиблим землякам військовослужбовцям на Сході України.

23.08.2014 У Новомосковську відзначили День Державного Прапора України У Новомосковську відзначили День Державного Прапора України

23 серпня 2014 року біля Меморіалу «Вічної слави» відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

22.08.2014 Від новомосковців передали гуманітарну допомогу військовим в АТО Від новомосковців передали гуманітарну допомогу військовим в АТО

21 серпня 2014 року міський голова Сергій Мороз разом з депутатом міської ради Віталієм Плахутою передали гуманітарну допомогу від громадських організацій та небайдужих новомосковців військовослужбовцям, які зараз перебувають на Сході України.

22.08.2014 Міськрайонне управління Пенсійного фонду України відзначило День незалежності України Міськрайонне управління Пенсійного фонду України відзначило День незалежності України

20 серпня 2014 року, напередодні найбільшого державного свята, колектив управління Пенсійного фонду України у Новомосковську і Новомосковському районі відзначило День Незалежності.

18.08.2014 Новомосковськ підготувався до Дня Незалежності Новомосковськ підготувався до Дня Незалежності

У рамках підготовки до Дня Незалежності України, на виконання доручення голови облдержадміністрації та розпорядження міського голови 16 серпня 2014 року у Новомосковську було організовано суботник.

14 серпня 2014 року під головуванням міського голови Сергія Мороза відбулася оперативна нарада з заступниками та керівниками відділів виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

13.08.2014 Запрошуємо Вас взяти участь у загальноміському суботнику! Запрошуємо Вас взяти участь у загальноміському суботнику!

16 серпня 2014 року відбудеться суботник з благоустрою території міста до Дня незалежності України.

12.08.2014 Тетяна Дакова: «Застосування штучної шкіри для лікування опіків значно прискорить реабілітацію військовослужбовців, які перебувають на лікуванні у Черкаському госпіталі» Тетяна Дакова: «Застосування штучної шкіри для лікування опіків прискорить реабілітацію військовослужбовців у Черкаському госпіталі»

Застосування штучної шкіри для лікування опіків значно прискорить реабілітацію військовослужбовців, які перебувають на лікуванні у Черкаському госпіталі.

12.08.2014 Не залишайся осторонь чужої біди Не залишайся осторонь чужої біди

Станом на 11 серпня 2014 року до виконавчого комітету Новомосковської міської ради звернулося 187 сімей ( це 390 осіб, у тому числі 132 дитини).

12.08.2014 Кількість переселенців постійно зростає Кількість переселенців постійно зростає

Кількість переселенців, які прибули на тимчасове проживання до Новомосковська постійно зростає. Люди опинилися у скрутному матеріальному становищі та потребують всебічної підтримки.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин