Весь перелік новин

25 липня 2014 року представники сфери торгівлі та ресторанного господарства, завітали до міськвиконкому аби відзначити своє професійне свято у тісному професійному колі, тихо і спокійно. Таке рішення вони прийняли враховуючи події, які останнім часом відбуваються у нашій державі.

25.07.2014 Новомосковськ продовжує приймати переселенців Новомосковськ продовжує приймати переселенців

25 липня 2014 року під головуванням виконуючої обов’язки міського голови Тетяни Дакової відбулося засідання робочої групи по переселенцям з території Криму, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей.

24.07.2014 Про підсумки виконання бюджету міста Новомосковська  за І півріччя 2014 року Про підсумки виконання бюджету міста Новомосковська за І півріччя 2014 року

У І півріччі 2014 року до місцевого бюджету надійшло доходів загального і спеціального фондів у обсязі 116693,8 тис.грн., що становить 50,7 відсотка від уточненого плану на рік.

Інформаційно-роз’яснювальні матеріали до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2014 № 83 “Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги”

23.07.2014 Обережно сказ Обережно сказ

22 липня 2014р. в м. Новомосковську було проведене позачергове засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при міськвиконкомі (НПК), яка прийняла рішення про впровадження карантинних обмежень та прийняла план заходів щодо не допущення розповсюдження даного захворювання на території міста.

22.07.2014 Сергій Мороз: «Останнім часом значно збільшилась кількість скарг від новомосковців щодо стихійної торгівлі на вулицях міста» Сергій Мороз: «Останнім часом значно збільшилась кількість скарг від новомосковців щодо стихійної торгівлі на вулицях міста»

Про це повідомив міський голова Сергій Мороз під час наради, присвяченій проблемі стихійної торгівлі.

21.07.2014 Веслувальники знову на п’єдесталі Веслувальники знову на п’єдесталі

16-17 липня у м. Дніпропетровську відбувся Чемпіонат області з академічного веслуваня серед юнаків та дівчат.

17.07.2014 Позачергова сесія Новомосковської міської ради не відбулася Позачергова сесія Новомосковської міської ради не відбулася

Те, що у Новомосковську депутати не з’являються на засідання сесії, вже стало негожою традицією. Так сталося і 17 липня 2014 року.

14.07.2014 Увага! Офіційна інформація! Увага! Офіційна інформація!

Доводимо до споживачів інформацію щодо встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення є єдиними для всіх категорій споживачів КП «Новомосковськ водоканал»

11.07.2014 Новомосковці знову на п’єдесталі Новомосковці знову на п’єдесталі

З 22 по 26 червня в м.Ковелі відбувся Чемпіонат України з веслування серед юнаків та дівчат 1998-1999 та 2000-2001 р.н.

11.07.2014 Розпочато другу чергу ремонтних робіт по вулиці Спаська Розпочато другу чергу ремонтних робіт по вулиці Спаська

10 липня 2014 року міський голова Сергій Мороз особисто перевірив виконання робіт щодо укладання вирівнюючого шару асфальтного покриття.

10.07.2014 Сергій Мороз: «157 чоловік виявили бажання залишитись на тимчасове проживання у Новомосковську» Сергій Мороз: «157 чоловік виявили бажання залишитись на тимчасове проживання у Новомосковську»

157 чоловік виявили бажання залишитись на тимчасове проживання у Новомосковську. Про це розповів міський голова під час чергового засідання робочої групи по переселенцям з території Криму, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей.

10.07.2014 Допомога переселнцям Допомога переселнцям

Кількість переселенців, які прибули на тимчасове проживання до Новомосковська постійно зростає. Станом на 10.07.2014 року на території міста проживає 157 осіб. Ці люди опинилися у скрутному матеріальному становищі та потребують всебічної підтримки. Звертаємось до Всіх небайдужих з проханням долучитися до надання допомоги переселенцям у вигляді продуктів харчування, одягу, взуття, засобів гігієни, посуду, побутової техніки, тощо.

09.07.2014 Відбулося засідання сорок п’ятої чергової сесії Новомосковської ради Відбулося засідання сорок п’ятої чергової сесії Новомосковської ради

9 липня 2014 року у залі засідань будинку міської ради під головуванням міського голови Сергія Мороза відбулося засідання чергової сорок п’ятої сесії Новомосковської міської ради. У роботі сесії взяли 42 депутати.

07.07.2014 Як святкували Іван Купала у Новомосковську Як святкували Іван Купала у Новомосковську

За доброю традицією народні гуляння, присвячені святкуванню, проходять біля міського Будинку культури. Туди, ще задовго до офіційного початку, почали сходитись мешканці міста з усіх районів Новомосковська.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин