Весь перелік новин

21.11.2014 У Новомосковську відбулося відкриття пам’ятної меморіальної дошки Джусову Анатолію Боніфатійовичу

21 листопада 2014 року у Новомосковську на подвір’ї гімназії № 3 відбулася визначна подія, урочисте відкриття меморіальної дошки, Почесному громадянину міста, історику, краєзнавцю, кандидату технічних наук – Джусову Анатолію Боніфатійовичу.

20.11.2014 Відбулася 47 сесії Новомосковської міської ради

20 листопада 2014 року під головуванням міського голови Сергія Мороза відбулося засідання 47 сесії Новомосковської міської ради. Участь у роботі сесії взяли 32 народні обранці. Також були присутні керівники відділів, управлінь виконкому, голови квартальних комітетів, представники громадськості та засоби масової інформації.

17.11.2014 Дніпропетровська Обласна Польська Община відзначила національне свято

14 листопада 2014 року Дніпропетровська Обласна Польська Громада у тісному колі добрих друзів відзначала національне свято – День незалежності Польщі.

14.11.2014 Міський голова зустрівся з жителями мікрорайону Кулебівка

12 листопада 2014 року відбулася зустріч міського голови Сергія Мороза з мешканцями мікрорайону Кулебівка. Також на зустрічі були присутні депутати міської ради Леонід Білий і Інна Сирцова та голова квартального комітету Віктор Бондаренко.

12.11.2014 Обережно сказ

11 листопада 2014р. в Новомосковську міську державну лікарню ветеринарної медицини звернулися мешканці м. Новомосковська вул. Дзержинського, з проханням провести лабораторну експертизу їх собаки, яка пала 10.11.2014 р.

10.11.2014 В Новомосковську пройшов турнір з акробатичного рок-н-ролу

8 листопада 2014 року в Палаці культури металургів пройшов третій етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі серед пар та команд формейшн.

10.11.2014 Працівники культури та аматори народного мистецтва Новомосковська відзначили професійне свято

У п’ятницю, 7 листопада, у Міському Будинку Культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

04.11.2014 У Новомосковську пройшли кінологічні змагання на Кубок мера

1 листопада 2014 року біля міського Будинку культури пройшли кінологічні змагання на Кубок мера м. Новомосковська. На стадіоні зібралося понад сто п’ятдесят кінологів зі своїми чотирилапими партнерами.

30.10.2014 Оголошення про конкурсний відбір експертів

Оголошення про конкурсний відбір експертів – суб’єктів оціночної діяльності земельних ділянок комунальної власності, які підлягають продажу фізичним та юридичним особам і знаходяться в користуванні або орендуються ними та земельних ділянок, право власності та право оренди яких підлягають продажу на земельних торгах

1. Мета проведення робіт: проведення оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу, якими користуються на підставі Договорів оренди та земельних ділянок, право власності і право оренди яких пілягають продажу на земельних торгах.

2. Дані про земельну ділянку:

23.10.2014 Під час чергового засідання виконавчого комітету начальник служби у справах дітей прозвітувала про виконану роботу

22 жовтня 2014 року під час чергового засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради, яке провів міський голова Сергій Мороз, члени виконкому заслухали та обговорили понад 40 питань порядку денного.

22.10.2014 На одній з центральних вулиць міста розпочалась укладка асфальтного покриття

21 жовтня 2014 року міський голова Сергій Мороз особисто перевірив хід укладання асфальтного покриття на вилиці Шевченка, яку вважають однією з центральних вулиць міста.

21.10.2014 Міська влада намагалась вирішити питання стихійної торгівлі овочевою продукцією на площі Перемоги

20 жовтня 2014 року у залі засідань міськвиконкому відбулася зустріч приватних підприємців з міським головою щодо вирішення питання стихійної торгівлі на проїжджій частині площі Перемоги.

21.10.2014 Контрольна репетиція

Золота осінь 2014 року порадувала великою кількістю турнірів з контактного карате.

20.10.2014 У Новомосковську відбувся суботник до 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

18 жовтня на Дніпропетровщині, згідно з дорученням голови обласної державної адміністрації, відбувся суботник із благоустрою територій населених пунктів до 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

15.10.2014 У свято Покрови Тетяна Дакова прийняла участь у святковому богослужінні У свято Покрови Тетяна Дакова прийняла участь у святковому богослужінні

14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні – Покрови Пресвятої Богородиці або, як кажуть в народі, Святої Покрови. Богородицю прийнято вважати покровителькою козаків й усіх українських збройних формувань, тому не випадково, що День українського козацтва випадає саме на цю дату.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин