Весь перелік новин

20.02.2017 В Новомосковську вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

17.02.2017 Платимо мінімальну заробітну плату

Новомосковське об’єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області звертає увагу громадян та керівників підприємств, установ та організацій на дотримання вимог законодавства України про оплату праці в частині забезпечення нарахування та виплати мінімальної заробітної плати в 2017 році.

Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», що набрав чинності 1 січня 2004 року, була встановлена пряма залежність розміру пенсій від періоду, протягом якого особа працювала, та заробітку, з якого сплачувались внески до Пенсійного фонду.

09.02.2017 Шановні мешканці міста!
Новомосковська міська рада та Новомосковська об’єднана рада ветеранів Афганістану воїнів-інтернаціоналістів запрошує взяти участь в заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав:
  • 13 лютого 2017 року, 17.00 год. - Концерт. ПК «Металург» (вул. Паланочна, 6);
07.02.2017 До уваги представників малого та середнього бізнесу!

03 – 05 березня 2017 року відбудеться Перший весняний фестиваль 2017, який організовує Український союз промисловців і підприємців. Метою проведення Фестивалю є розширення ділових контактів для представників малого і середнього бізнесу, створення виставкового майданчика для демонстрації продукції та налагодження промислових коопераційних зв’язків.

01.02.2017 УВАГА! ПРОПОНУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ГОЛОСУВАННІ ЗА ЕСКІЗНИЙ ПРОЕКТ СКУЛЬПТУРНОЇ КОМПОЗИЦІЇ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО

У місті завершився етап подання на конкурс ескізних проектів скульптурної композиції на честь воїнів-учасників антитерористичної операції, загиблих на Сході країни, які проживали у місті Новомосковську та Новомосковському районі.

01.02.2017 ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новомосковського міського культурно-освітнього дитячо-молодіжного центру

Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу культури, що є об’єктом комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська:

директора – Новомосковського міського  культурно-освітнього дитячо-молодіжного центру.

01.02.2017 Африканська чума свиней поширюється на Дніпропетровщині

Минулорічна складна ситуація через періодичні спалахи африканської чуми свиней (АЧС) в різних регіонах України не минула і Дніпропетровщину.  В січні 2017 року вперше зареєстровано 2 спалахи (в фермерському господарстві с. Новопілля Криворізького району та особистому підсобному господарстві в с. Веселе  Раївської  с/ради  Синельниківського району).

31.01.2017 ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ АВТОНОМНОГО ОПАЛЕННЯ

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА!

31.01.2017 НЕ ПЛАТИШ ТИ – МЕРЗНУТЬ ВСІ!

Шановні жителі Новомосковська!

Всі ми пам’ятаємо, як непросто місто розпочало опалювальний сезон у жовтні 2016 року. І причиною тому була велика заборгованість населення перед КП «Новомосковськ теплоенерго» за послуги теплопостачання. Мною були проведені переговори з НАК «Нафтогаз України», підписаний графік погашення заборгованості за спожитий газ, яка накопичувалась протягом багатьох років. І на сьогоднішній день тепло подається безперебійно на всі житлові будинки та об’єкти соціальної сфери.

16.01.2017 До уваги громадян!

Органи Пенсійного фонду намагаються зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним.  Отже  з метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами в Новомосковському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області діє пряма телефонна «гаряча лінія», зателефонувавши до якої людина  може отримати, необхідну консультацію з актуальних питань пенсійного законодавства, від керівного складу управління.

12.01.2017 Обережно, бурульки!

Подбайте про свою безпеку самі  і застерігайте інших!

Внаслідок температурних перепадів, на дахах будинків утворюються крижані бурульки. Ці красиві «сталактити» іноді несуть смертельну небезпеку для пішоходів, особливо в тих місцях, де хідники (тротуари) безпосередньо прилягають до будинків.

14.12.2016 В Новомосковську вшанували учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській атомній електростанції

14 грудня 2016 року в приміщенні Центру позашкільної роботи відбулися урочистості до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській атомній електростанції.

На заході були присутні: в.о. міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко, заступник міського голови Валерій Ляшок, представники міськрайонної організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» та духовенство.

06.12.2016 Обережно грип!

Шановні мешканці та гості міста!

У зв`язку з сезонним підвищенням рівня захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні захворювання, наголошую на необхідності дотримання заходів задля попередження зараження грипом та у разі захворювання.

Епідемічний сезон грипу триває орієнтовно з вересня-жовтня по березень-квітень кожного року. В цей час є найбільший ризик заразитися смертельно небезпечним недугом.

01.12.2016 «Вишивана моя Україна»

Добігла кінця всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна». Вона тривала понад два місяці – розпочалася напередодні Дня незалежності України і завершилася невдовзі після Дня захисника України.

24.11.2016 Марафон написання листів 2016
       4 грудня 2016 року з 10.00 до 16.00 в приміщенні Центральної міської бібліотеки (вул. Паланочна, 17б) в рамках всесвітньої акції відбудеться захід «Марафон написання листів 2016».
       Марафон проводиться Всесвітньою правозахисною організацією «Amnesty International».
       Більше інформації на сайті представництва організації в Україні amnesty.org.ua.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин