Весь перелік новин

23.07.2014 Обережно сказ Обережно сказ

22 липня 2014р. в м. Новомосковську було проведене позачергове засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при міськвиконкомі (НПК), яка прийняла рішення про впровадження карантинних обмежень та прийняла план заходів щодо не допущення розповсюдження даного захворювання на території міста.

22.07.2014 Сергій Мороз: «Останнім часом значно збільшилась кількість скарг від новомосковців щодо стихійної торгівлі на вулицях міста» Сергій Мороз: «Останнім часом значно збільшилась кількість скарг від новомосковців щодо стихійної торгівлі на вулицях міста»

Про це повідомив міський голова Сергій Мороз під час наради, присвяченій проблемі стихійної торгівлі.

21.07.2014 Веслувальники знову на п’єдесталі Веслувальники знову на п’єдесталі

16-17 липня у м. Дніпропетровську відбувся Чемпіонат області з академічного веслуваня серед юнаків та дівчат.

17.07.2014 Позачергова сесія Новомосковської міської ради не відбулася Позачергова сесія Новомосковської міської ради не відбулася

Те, що у Новомосковську депутати не з’являються на засідання сесії, вже стало негожою традицією. Так сталося і 17 липня 2014 року.

14.07.2014 Увага! Офіційна інформація! Увага! Офіційна інформація!

Доводимо до споживачів інформацію щодо встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення є єдиними для всіх категорій споживачів КП «Новомосковськ водоканал»

11.07.2014 Новомосковці знову на п’єдесталі Новомосковці знову на п’єдесталі

З 22 по 26 червня в м.Ковелі відбувся Чемпіонат України з веслування серед юнаків та дівчат 1998-1999 та 2000-2001 р.н.

11.07.2014 Розпочато другу чергу ремонтних робіт по вулиці Спаська Розпочато другу чергу ремонтних робіт по вулиці Спаська

10 липня 2014 року міський голова Сергій Мороз особисто перевірив виконання робіт щодо укладання вирівнюючого шару асфальтного покриття.

10.07.2014 Сергій Мороз: «157 чоловік виявили бажання залишитись на тимчасове проживання у Новомосковську» Сергій Мороз: «157 чоловік виявили бажання залишитись на тимчасове проживання у Новомосковську»

157 чоловік виявили бажання залишитись на тимчасове проживання у Новомосковську. Про це розповів міський голова під час чергового засідання робочої групи по переселенцям з території Криму, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей.

10.07.2014 Допомога переселнцям Допомога переселнцям

Кількість переселенців, які прибули на тимчасове проживання до Новомосковська постійно зростає. Станом на 10.07.2014 року на території міста проживає 157 осіб. Ці люди опинилися у скрутному матеріальному становищі та потребують всебічної підтримки. Звертаємось до Всіх небайдужих з проханням долучитися до надання допомоги переселенцям у вигляді продуктів харчування, одягу, взуття, засобів гігієни, посуду, побутової техніки, тощо.

09.07.2014 Відбулося засідання сорок п’ятої чергової сесії Новомосковської ради Відбулося засідання сорок п’ятої чергової сесії Новомосковської ради

9 липня 2014 року у залі засідань будинку міської ради під головуванням міського голови Сергія Мороза відбулося засідання чергової сорок п’ятої сесії Новомосковської міської ради. У роботі сесії взяли 42 депутати.

07.07.2014 Як святкували Іван Купала у Новомосковську Як святкували Іван Купала у Новомосковську

За доброю традицією народні гуляння, присвячені святкуванню, проходять біля міського Будинку культури. Туди, ще задовго до офіційного початку, почали сходитись мешканці міста з усіх районів Новомосковська.

04.07.2014 Новомосковський міськрайонний суд визнав дії секретаря міської ради протиправними Новомосковський міськрайонний суд визнав дії секретаря міської ради протиправними

4 липня 2014 року Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області визнав протиправними дії секретаря міської ради Бориса Мазура щодо головування на позачерговій 45 сесії та частково задовольнив позовні вимоги міського голови Сергія Мороза.

3 липня 2014 року у міськвиконкомі відбулося засідання координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції, СНІДу та туберкульозу на території Новомосковська

03.07.2014 Виставка унікальних старовинних ікон «Присамарські святині» Виставка унікальних старовинних ікон «Присамарські святині»

4 липня 2014 року о 14.00 в Новомосковському міському історико - краєзнавчому музеї ім. П.Калнишевського відбудеться відкриття виставки унікальних старовинних ікон «Присамарські святині».

29.06.2014 Новомосковськ відзначив вісімнадцяту річницю основоположного документу держави Новомосковськ відзначив вісімнадцяту річницю основоположного документу держави

28 червня 2014 року біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбувся урочистий мітинг, присвячений вісімнадцятій річниці з Дня прийняття Конституції України.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин