Весь перелік новин

23.04.2014 Відбулося чергове засідання виконкому Відбулося чергове засідання виконкому

23 квітня 2014 року під головуванням міського голови Сергія Мороза пройшло чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

23.04.2014 Перший заступник міського голови зустрівся з наглядачами кладовищ Перший заступник міського голови зустрівся з наглядачами кладовищ

22 квітня 2014 року у міськвиконкомі під головуванням першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста Олександра Козлова відбулася нарада з наглядачами кладовищ, які розташовані на території Новомосковська.

22.04.2014 Наш храм - оплот духовної гармонії, радості та добра Наш храм - оплот духовної гармонії, радості та добра

У святкових урочистостях на честь Сорока Святих мучеників Севастійських взяли участь митрополит Дніпропетровський та Павлоградській Іриней, депутат міської ради VІ скликання А. А. Максименко та багато інших шанованих гостей.

22.04.2014 У Новомосковську пройшов день молодіжного самоврядування У Новомосковську пройшов день молодіжного самоврядування

Учні міської школи «Лідер», одинадцятикласники міських загальноосвітніх шкіл виступили дублерами міського голови, заступників міського голови, секретаря міської ради, начальників управлінь, відділів та служб міськвиконкому.

22.04.2014 Виставка "Шевченко-художник" Виставка "Шевченко-художник"

Новомосковський міський історико-краєзнавчий музей запрошує всіх бажаючих відвідати виставку картин-постерів Т.Г. Шевченка, на якій представлено близько 50 робіт

17.04.2014 Матеріали щодо роз’яснення податкового законодавства Матеріали щодо роз’яснення податкового законодавства

Матеріали щодо роз’яснення податкового законодавства від 17 квітня 2014 року

17.04.2014 Новомосковськ стає чистішим з кожним днем Новомосковськ стає чистішим з кожним днем

Аби привести територію міста до належного стану у Новомосковську на 05 та 12 квітня 2014 року було заплановано проведення загальноміського суботника та щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

11.04.2014 Реконструкція дошкільного навчального закладу «Чебурашка» під пильним контролем міської влади Реконструкція дошкільного навчального закладу «Чебурашка» під пильним контролем міської влади

10 квітня 2014 року міський голова Сергій Мороз провів виїзну робочу нараду з питань реконструкції дошкільного навчального закладу «Чебурашка».

10.04.2014 Стара проблема нового тисячоліття: туберкульоз Стара проблема нового тисячоліття: туберкульоз

Саме під таким гаслом 8 квітня 2014 року пройшов семінар-навчання з питань профілактики туберкульозу серед приватних підприємців Новомосковська.

10.04.2014 Сергій Мороз: «Ми своїх в біді не кидаємо» Сергій Мороз: «Ми своїх в біді не кидаємо»

«Ми відповідаємо за людей, які внаслідок складної суспільно-політичної ситуації залишилися без роботи, домівок та засобів до існування. Тому сьогодні необхідно чітко скоординувати роботу щодо їх соціального та правового захисту», - зазначив міський голова Сергій Мороз.

10.04.2014 У Новомосковську пройшов щорічний огляд-конкурс Таланти Присамар`я» У Новомосковську пройшов щорічний огляд-конкурс Таланти Присамар`я»

9 квітня 2014 року у палаці культури «Металург» пройшов щорічний міський огляд-конкурс дитячої художньої творчості серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Таланти Присамар`я».

07.04.2014 Комунальне підприємство «Новомосковськ водоканал» відзначило 40-річний ювілей Комунальне підприємство «Новомосковськ водоканал» відзначило 40-річний ювілей

04 квітня 2014 року одне з найбільших комунальних підприємств міста «Новомосковськ водоканал» відзначало свій 40-річний ювілей. Аби привітати колектив підприємства з поважною датою, на свято завітав міський голова Сергій Мороз.

03.04.2014 Увазі населення, керівників підприємств і організацій Дніпропетровської області! Увазі населення, керівників підприємств і організацій Дніпропетровської області!

Високовольтні лінії електропередачі на металевих і залізобетонних опорах знаходяться під напругою. Тому не тільки дотик, але й наближення до проводів і ізоляторів небезпечно для життя.

31.03.2014 До уваги підприємців та населення Дніпропетровської області! До уваги підприємців та населення Дніпропетровської області!

У Дніпропетровському обласному лабораторному центрі ви маєте можливість отримати лабораторні та інструментальні дослідження відповідно до атестату акредитації ISO 17025: мікробіологічні, вірусологічні, токсикологічні, фізичні, радіологічні та ін.

Медичний центр розташований за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Щербаня, 6, телефон для довідок: 056-726-86-97, 056-726-86-98; e-mail: dolc.post@ses.dp.ua.

31.03.2014 Учні школи естетичного виховання ім.М.Бровченка гідно представили Новомосковськ Учні школи естетичного виховання ім.М.Бровченка гідно представили Новомосковськ

Учні школи естетичного виховання ім. М.Бровченка є постійними учасниками міських, обласних та республіканських фестивалів та конкурсів виконавської майстерності.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин