Весь перелік новин

20.04.2017 Веб - портал електронних послуг Пенсійного фонду

З 1 жовтня 2012 року працює веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Завдяки нововведенню на свою електронну адресу кожен пенсіонер може отримувати дані про власну пенсію, застраховані особи – про внески, сплачені за них роботодавцями, а платники – інформацію щодо звітності та багато іншого.

З 1 листопада 2016 року запрацював оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Завдяки  новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом.

13.04.2017 Профілактика кишково-шлункових інфекційних захворювань

З настанням теплого періоду зростає вірогідність захворювань шлунково-кишковими інфекціями.

29.03.2017 Про пільговий проїзд

Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" видатки у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію за перевезення пільгових категорій громадян не було передбачено.

29.03.2017 Доступні ліки

1 квітня 2017 року в нашому місті стартує Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

27.03.2017 Управління Держпродспоживслужби в м. Новомосковську інформує

В зв’язку з несприятливою епізоотичною ситуацією зі сказу тварин в Україні та Європі посилено вимоги під час вивезення з України домашніх тварин на територію країн-членів Європейського Союзу.

Відповідно до вимог Європейської комісії, для перетину кордонів, при ввозі або транзиті, всі домашні тварини (собаки, кішки або тхори) мають:

- бути марковані імплантацією мікрочіпу;

15.03.2017 До уваги громадян!

Органи Пенсійного фонду намагаються зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним. Отже  з метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами в Новомосковському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Дніпропетровської області діє пряма телефонна «гаряча лінія», зателефонувавши до якої людина  може отримати необхідну консультацію з актуальних питань пенсійного законодавства від керівного складу управління.

07.03.2017 Список кандидатур на заміщення вакантної посади директора Новомосковського міського культурно-освітнього дитячо-молодіжного центру: 1. Строїло Анастасія Олександрівна – 11 листопада 1992 року.

Усі зацікавленні особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту управління культури, молоді, національстей і релігій: nov.kultura@ukr.net.

01.03.2017 Кожній дитині щасливу родину

Якщо ви бажаєте створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу

Прийомна сім’я – це сім’я, або окрема особа, яка не перебуває в шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

27.02.2017 Про індексацію нормативної грошової оцінки земель

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання пункту 289.3 статті 289 Податкового кодексу України повідомляє.

За інформацією Державної служби статистики України, індекс споживчих цін за 2016 рік становив 112,4 %.

24.02.2017 Посольство Федеративної Республіки Німеччина повідомляє:

Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди. Військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої світової війни з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року перебували у німецькій неволі як військовополонені, можуть отримати одноразову виплату у розмірі 2 500 євро. На грошову допомогу не існує законної вимоги, вона не може бути виплачена третім особам чи спадкоємцям.

20.02.2017 В Новомосковську вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

17.02.2017 Платимо мінімальну заробітну плату

Новомосковське об’єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області звертає увагу громадян та керівників підприємств, установ та організацій на дотримання вимог законодавства України про оплату праці в частині забезпечення нарахування та виплати мінімальної заробітної плати в 2017 році.

Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», що набрав чинності 1 січня 2004 року, була встановлена пряма залежність розміру пенсій від періоду, протягом якого особа працювала, та заробітку, з якого сплачувались внески до Пенсійного фонду.

09.02.2017 Шановні мешканці міста!
Новомосковська міська рада та Новомосковська об’єднана рада ветеранів Афганістану воїнів-інтернаціоналістів запрошує взяти участь в заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав:
  • 13 лютого 2017 року, 17.00 год. - Концерт. ПК «Металург» (вул. Паланочна, 6);
07.02.2017 До уваги представників малого та середнього бізнесу!

03 – 05 березня 2017 року відбудеться Перший весняний фестиваль 2017, який організовує Український союз промисловців і підприємців. Метою проведення Фестивалю є розширення ділових контактів для представників малого і середнього бізнесу, створення виставкового майданчика для демонстрації продукції та налагодження промислових коопераційних зв’язків.

01.02.2017 УВАГА! ПРОПОНУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ГОЛОСУВАННІ ЗА ЕСКІЗНИЙ ПРОЕКТ СКУЛЬПТУРНОЇ КОМПОЗИЦІЇ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ АТО

У місті завершився етап подання на конкурс ескізних проектів скульптурної композиції на честь воїнів-учасників антитерористичної операції, загиблих на Сході країни, які проживали у місті Новомосковську та Новомосковському районі.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин