Весь перелік новин

11.04.2014 Реконструкція дошкільного навчального закладу «Чебурашка» під пильним контролем міської влади Реконструкція дошкільного навчального закладу «Чебурашка» під пильним контролем міської влади

10 квітня 2014 року міський голова Сергій Мороз провів виїзну робочу нараду з питань реконструкції дошкільного навчального закладу «Чебурашка».

10.04.2014 Стара проблема нового тисячоліття: туберкульоз Стара проблема нового тисячоліття: туберкульоз

Саме під таким гаслом 8 квітня 2014 року пройшов семінар-навчання з питань профілактики туберкульозу серед приватних підприємців Новомосковська.

10.04.2014 Сергій Мороз: «Ми своїх в біді не кидаємо» Сергій Мороз: «Ми своїх в біді не кидаємо»

«Ми відповідаємо за людей, які внаслідок складної суспільно-політичної ситуації залишилися без роботи, домівок та засобів до існування. Тому сьогодні необхідно чітко скоординувати роботу щодо їх соціального та правового захисту», - зазначив міський голова Сергій Мороз.

10.04.2014 У Новомосковську пройшов щорічний огляд-конкурс Таланти Присамар`я» У Новомосковську пройшов щорічний огляд-конкурс Таланти Присамар`я»

9 квітня 2014 року у палаці культури «Металург» пройшов щорічний міський огляд-конкурс дитячої художньої творчості серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Таланти Присамар`я».

07.04.2014 Комунальне підприємство «Новомосковськ водоканал» відзначило 40-річний ювілей Комунальне підприємство «Новомосковськ водоканал» відзначило 40-річний ювілей

04 квітня 2014 року одне з найбільших комунальних підприємств міста «Новомосковськ водоканал» відзначало свій 40-річний ювілей. Аби привітати колектив підприємства з поважною датою, на свято завітав міський голова Сергій Мороз.

03.04.2014 Увазі населення, керівників підприємств і організацій Дніпропетровської області! Увазі населення, керівників підприємств і організацій Дніпропетровської області!

Високовольтні лінії електропередачі на металевих і залізобетонних опорах знаходяться під напругою. Тому не тільки дотик, але й наближення до проводів і ізоляторів небезпечно для життя.

31.03.2014 До уваги підприємців та населення Дніпропетровської області! До уваги підприємців та населення Дніпропетровської області!

У Дніпропетровському обласному лабораторному центрі ви маєте можливість отримати лабораторні та інструментальні дослідження відповідно до атестату акредитації ISO 17025: мікробіологічні, вірусологічні, токсикологічні, фізичні, радіологічні та ін.

Медичний центр розташований за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Щербаня, 6, телефон для довідок: 056-726-86-97, 056-726-86-98; e-mail: dolc.post@ses.dp.ua.

31.03.2014 Учні школи естетичного виховання ім.М.Бровченка гідно представили Новомосковськ Учні школи естетичного виховання ім.М.Бровченка гідно представили Новомосковськ

Учні школи естетичного виховання ім. М.Бровченка є постійними учасниками міських, обласних та республіканських фестивалів та конкурсів виконавської майстерності.

31.03.2014 Колектив центральної дитячої бібліотеки вітає Губарик Катерину Колектив центральної дитячої бібліотеки вітає Губарик Катерину

Учениця 8 класу СЗШ№18 Губарик Катерина отримала перемогу у третьому (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України 2014 року".

28.03.2014 Протидія туберкульозу – на контролі у міської влади Протидія туберкульозу – на контролі у міської влади

Леонід Гінкота прозвітував про виконання у 2013 році «Програми протидії поширенню інфекційних соціально-небезпечних хвороб в м.Новомосковську на 2008-2014р.р.».

28.03.2014 Опалювальний період у Новомосковську пройшов задовільно Опалювальний період у Новомосковську пройшов задовільно

26 березня 2014 року під головуванням міського голови Сергія Мороза відбулося чергове засідання виконкому. На розгляд було винесено понад 25 питань, які стосувались різних сфер життя міста, а саме: житлово-комунальної, бюджетної, культурної, соціального захисту та багато іншого.

В міському Будинку культури у п’ятницю, 16 березня 2014 року відбулась визначна подія для всієї творчої Новомосковської землі. У цей день наймолодший, але вже відомий за межами Дніпропетровської області, народний аматорський колектив хору козацької пісні "Самарська слобода" відзначав свій п’ятирічний ювілей.

24.03.2014 Підведені підсумки роботи Новомосковської станції швидкої допомоги за 2013 рік Підведені підсумки роботи Новомосковської станції швидкої допомоги за 2013 рік

19 березня 2013 року головний лікар «Новомосковської станції швидкої медичної допомоги» Володимир Мошенський прозвітував перед працівниками закладу про роботу за минулий рік.

Інформація про графік роботи серверів для доступу державних реєстраторів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

19.03.2014 Ініційована депутатами позачергова сесія Новомосковської міської ради не відбулася Ініційована депутатами позачергова сесія Новомосковської міської ради не відбулася

18 березня 2014 року не відбулося позачергове засідання ХLІV сесії Новомосковської міської ради, призначене міським головою Сергієм Морозом на вимогу депутатів

Сторінки