Весь перелік новин

17.09.2014 Гвалтівника було викрито одразу Гвалтівника було викрито одразу

Навряд чи кара злочинця, навіть найжорстокіша, зможе повернути постраждалій безтурботне життя – адже згвалтована свідомість ще довго триматиме в собі той жахливий день.

16.09.2014 У День фізичної культури та спорту України у Новомосковську відкрили спортивний майданчик У День фізичної культури та спорту України у Новомосковську відкрили спортивний майданчик

13 вересня 2014 року у День фізичної культури та спорту України на території парку культури та відпочинку ім. Сучкова відбулося відкриття спортивного майданчику.

16.09.2014 День фізичної культури і спорту України в Новомосковську відзначили спортивним святом День фізичної культури і спорту України в Новомосковську відзначили спортивним святом

На підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об’єднань громадян в Україні з 1994 року кожну другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. З нагоди даного свята в нашому місті також пройшла низка спортивних заходів.

15.09.2014 У Новомосковську пройшов велопробіг на підтримку єдності України та військовослужбовців, які беруть участь в АТО У Новомосковську пройшов велопробіг на підтримку єдності України та військовослужбовців, які беруть участь в АТО

13 вересня 2014 року у день фізичної культури та спорту в Новомосковську відбувся велопробіг на підтримку єдності України та військовослужбовців 25-ї аеромобільної і 93-ї механізованої бригади, які беруть участь в АТО.

09.09.2014 Відбулося засідання сорок шостої чергової сесії міської ради Відбулося засідання сорок шостої чергової сесії міської ради

5 вересня 2014 року у залі засідань будинку міської ради під головуванням міського голови Сергія Мороза відбулося засідання чергової сорок шостої сесії Новомосковської міської ради шостого скликання.

02.09.2014 Школа-родина пишається здобутками! Школа-родина пишається здобутками!

Головним завданням сучасного педагога є формування і розвиток компетентної особистості

01.09.2014 Інформація для вимушених переселенців із зони проведення АТО Інформація для вимушених переселенців із зони проведення АТО

Особи, які мають реєстрацію місця проживання на території АР Крим або зони проведення АТО, можуть здійснити реєстрацію місця перебування терміном до 6 місяців на території області, без зняття з реєстрації з попереднього місця.

01.09.2014 Виконували не тільки службовий обов’язок, а й загальнолюдський Виконували не тільки службовий обов’язок, а й загальнолюдський

Ніщо не може людину заставити здійснити героїчний або сміливий вчинок, адже це внутрішній порив душі.

29.08.2014 Новомосковськ отримав нову техніку від Дніпропетровської обласної державної адміністрації Новомосковськ отримав нову техніку від Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Новомосковськ отримав новий навантажувач з навісним обладнанням, призначеним для прибирання вулиць.

27.08.2014 Відбулося чергове засідання виконкому Відбулося чергове засідання виконкому

27 серпня 2014 року під головуванням міського голови Сергія Мороза відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

24 серпня 2014 року у Новомосковську біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбувся урочистий мітинг, присвячений двадцять третій річниці незалежності України.

24.08.2014 Новомосковці провели в останню путь учасника АТО Новомосковці провели в останню путь учасника АТО

24 серпня 2014 року У Новомосковську відбулося поховання старшого солдата, гранатометника механізованого відділення 93 бригади Ігоря Володимировича Ємельяненко.

23.08.2014 У Новомосковську відкрили дошку пошани загиблим землякам У Новомосковську відкрили дошку пошани загиблим землякам

23 серпня 2014 року на площі ім. Леніна відбулося відкриття дошки пам’яті «Вічна слава героям», загиблим землякам військовослужбовцям на Сході України.

23.08.2014 У Новомосковську відзначили День Державного Прапора України У Новомосковську відзначили День Державного Прапора України

23 серпня 2014 року біля Меморіалу «Вічної слави» відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.

22.08.2014 Від новомосковців передали гуманітарну допомогу військовим в АТО Від новомосковців передали гуманітарну допомогу військовим в АТО

21 серпня 2014 року міський голова Сергій Мороз разом з депутатом міської ради Віталієм Плахутою передали гуманітарну допомогу від громадських організацій та небайдужих новомосковців військовослужбовцям, які зараз перебувають на Сході України.

Сторінки

Підписатися на Весь перелік новин