Представники міської влади спільно з ДСНС інспектують навчальні заклади

У зв’язку із пожежею в дитячому таборі «Вікторія» м. Одеса, на виконання рішення Новомосковської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 22.09.2017 року секретар міської ради Сергій Горошко, заступник міського голови Валерій Ляшок та начальник управління освіти Ольга Павлік спільно з представниками Новомосковського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області проінспектували СЗШ №7 з інтернатним відділенням.

Основна увага приділялась утриманню евакуаційних шляхів, наявності первинних засобів пожежогасіння, зовнішнього і внутрішнього водопостачання.

Під час перевірки було виявлено ряд порушень, керівникам управління освіти та навчального закладу доручено в найкоротший термін здійснити заходи з їх усунення.

Фото події