Позачергове засідання виконкому

Відповідно до Указу Президента України від  29.03.2016 року №122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році», з метою організації чергового призову на строкову військову службу у травні-червні 2016 року, 8 квітня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

Основним розглянуто питання призову і відправки юнаків 1989-1996 років народження на строкову військову службу. Рішенням виконкому затверджено склад призовної комісії, а також графік її роботи.

Акцентуємо увагу, що медичний огляд проходять юнаки з 18-річного віку, але призову і відправці підлягають лише громадяни 20-27 років.

Заступник військового комісара Анатолій Бакун зазначив, що усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані  прибути на призовну дільницю за адресою: м. Новомосковськ вул. Калнишевського (Червоноармійська), 18 у встановлений час з документами, що вказані в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані  самостійно прибути до військкомату в місячний термін з дня оприлюднення Указу Президента України, та мати при собі документи, які засвідчують особу.

Також членам виконкому було представлено ще 2 проекти рішень: «Про проведення 3-х денних навчально-польових зборів з юнаками випускних класів(курсів) навчальних закладів міста», відповідно до якого з випускниками навчальних закладів міста буде проведено польові збори на базі навчальних закладів та практичне  виконання навчальної початкової вправи № 2 (стрільба з автомата Калашникова) на полігоні військової частини  А-1214, та «Про відбір кандидатів до вищих військових навчальних закладів України у 2016 році», згідно з яким управлінню освіти виконавчого комітету спільно з військовим комісаріатом доручено організувати роз'яснювальну роботу щодо відбору кандидатів до вищих військових навчальних закладів серед випускників закладів освіти міста.

З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись на офіційному веб-сайті Новомосковської міської ради.