Повідомлення про загибель чоловіка на воді

23 серпня поточного року о 08:55 на пункт зв’язку 31 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області від  чергового  Новомосковського міського відділу Головного управління МВС України в  Дніпропетровській області надійшло повідомлення про загибель чоловіка на воді, на річці Самара в місті Новомосковську. Громадянин 1979 року народження мешкав в місті Новомосковську.

Силами особового складу «Новомосковської водолазно-рятувальної служби» було  витягнуто тіло загиблого на берег. На тілі, наявних, ознак насильницької смерті не виявлено. Чоловік перебував у рибацькому одязі з усім знаряддям для риболовлі. Труп направлено на судмедекспертизу.

Новомосковське міськрайонне управління Головного управління  Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області застерігає  громадян бути обережними та суворо дотримуватися   правил безпечної поведінки на водоймах.

Новомосковське МРУ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення