Повідомлення про пожежу у місті Новомосковськ

18 грудня о 22:07 до  служби порятунку «101» від місцевих  жителів надійшло повідомлення про пожежу у місті Новомосковськ. Вогнем був охоплений приватний житловий будинок. На  місце пожежі негайно були направлені два пожежно-рятувальних відділення 31 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. Розвідка ланкою газодимозахисної служби показала, що в будинку вогнем були охоплені домашні речі в кімнаті. В самому будинку спостерігалось сильне задимлення.

О  23:04 пожежу було ліквідовано. Під час ліквідації вогню рятувальниками виявлені тіла загиблих мешканців будинку: чоловіка, 1961 року народження; жінки, 1991 року народження та двох маленьких дітей – 4-річного хлопчика та 2-річної дівчинки. На пожежі постраждав чоловік, 1986 року народження, якому було надано медичну допомогу, та у стані середньої важкості направлено до реанімаційного відділення центральної міської лікарні міста Новомосковськ.

Загиблих доправлено до судово-медичної експертизи.

Точні причини трагедії встановлюються правоохоронними органами.

Новомосковське міськрайонне управління Головного управління  Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області звертає увагу громадян на те, що необхідно бути особливо обережними з вогнем.

Слідкуйте за станом електроприладів та приладів опалення, не допускайте використання електрообігрівальних та нагрівальних приладів саморобного виготовлення, дотримуйтесь протипожежних правил під час користування ними.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення