ПОВІДОМЛЕННЯ

Виконавчому комітету

Новомосковської міської ради

 

Для забезпечення життєдіяльності міста Новомосковська, керуючись частиною 7 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 18, 20 Регламенту Новомосковської міської ради, нами, Депутатами Новомосковської міської ради 11 лютого 2019 року було подано пропозицію Секретарю Новомосковської міської ради Горошко Сергію Григоровичу про скликання позачергової сесії Новомосковської міської ради із зазначеним в цій пропозиції порядком денним.

Однак вказана пропозиція була проігнорована Секретарем Новомосковської міської ради Горошко Сергієм Григоровичем, та останній у двотижневий строк не скликав позачергову сесію Новомосковської міської ради на виконання нашої пропозиції.

Відповідно до частини 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” У разі якщо посадові особи, зазначені у частинах четвертій та шостій цієї статті, у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб'єктів, зазначених у частині сьомій цієї статті, сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради.

Згідно до статті 19 Регламенту Новомосковської міської ради У разі якщо секретар у двотижневий строк не скликає сесію на вимогу не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради, або у разі якщо такі посади є вакантними сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради. Про скликання сесії депутати міської ради у кількості не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради складають повідомлення, яке подається до організаційного відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради для реєстрації.

Керуючись частиною 7, 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, 19 Регламенту Новомосковської міської ради повідомляємо про скликання ХІХ позачергової сесії Новомосковської міської ради на 10 червня 2019 року о 08 годині 00 хвилин та проведення сесії за адресою: м.Новомосковськ, вул. Микити Головка, 7, з наступним порядком денним:

1. Про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку м.Новомосковська за 2018 рік.

2. Про здійснення державної регуляторної політики Новомосковською міською радою та її виконавчим комітетом у 2018 році.

3. Про затвердження міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м.Новомосковську на 2019-2022 роки».

4. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 листопада  2018 року №762 «Про місцевий бюджет Новомосковська на 2019 рік».

5. Про створення віддаленого місця для роботи адміністратора центру надання адміністративних послуг.

6. Про затвердження Положення про встановлення туристичного збору на території міста Новомосковська.

7. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Новомосковська».

8. Про перейменування вулиці Шмідта на вулицю Наталії Левченко у місті Новомосковську.

9. Про припинення шляхом ліквідації КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТРУБНИК» НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КП «ТРУБНИК»).

10. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Новомосковська окремо визначеного майна.

11. Питання діяльності комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня», що належить до комунальної власності територіальної громади м.Новомосковськ.

12. Про надання дозволу на укладання договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, за адресою: м.Новомосковськ вул. Українська, 12 з ПП «ЛІКИ».

13. Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з  ТОВ «Медсервіс».

14. Про надання дозволу на укладення  договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, за адресою вул.Сучкова, 40 (І поверх), загальною площею 5,88 кв.м.

15. Про надання дозволу на укладення договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, за адресою вул.Сучкова, 40 (І поверх), загальною площею 25,5 кв.м.

16. Про надання дозволу на внесення змін до пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з  КЗ «Новомосковська ЦМЛ».

17. Про внесення змін до комплексної Програми розвитку освіти м.Новомосковська на 2016-2020 роки.

18. Про надання дозволу на списання транспортних засобів, що знаходяться на балансі управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

19. Про передачу легкового автомобіля від управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради до комунального підприємства «Новомосковськ водоканал».

20. Про відновлення експлуатації будівлі ГІМНАЗІЇ № 3 – ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ I-III СТУПЕНІВ.

21. Про зміну найменування та затвердження у новій редакції статутів закладів дошкільної освіти м. Новомосковськ.

22. Про затвердження переліку документів для підтвердження належності до пільгової категорії.

23. Про надання дозволу на продовження (поновлення) пільгового договору оренди нерухомого майна з КПНЗ «НКДЮСШ».

24. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.03.2018р. №556 «Про затвердження плану проведення інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків в м.Новомосковську».

25. Про затвердження заходів щодо інвентаризації, паспортизації та утримання дитячих і спортивних ігрових майданчиків в м. Новомосковськ.

26. Про передачу меморіальних дошок балансоутримувачу.

27. Про затвердження Програми децентралізації теплопостачання в місті Новомосковську в новій редакції. 

28. Про передачу на баланс каналізаційних мереж.

29. Про передачу на баланс спортивних майданчиків.

30. Про затвердження Додатку № 6 до рішення міської ради від 12.03.2018р. №585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» в новій редакції.

31. Про втрату чинності рішення Новомосковської міської ради від 30.11.2018р. №776 «Про передачу майна, що знаходиться на балансі комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня».

32. Про передачу функцій замовника та надання згоди на проведення будівельних робіт.

33. Про надання дозволу на укладання  договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, за адресою: вул.Сучкова, 50, з Вітром В.І.

34. Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з ГТУЮ у Дніпропетровській області.

35. Про надання дозволу на укладання договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, за адресою: пл. Героїв,8, з приватним підприємством «Сімас».

36. Про надання дозволу на укладання договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, за адресою: вул.Паланочна, буд. 2, площею 23,2 м2, з ТОВ ВТП «Марія».

37. Про надання дозволу на укладання договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, за адресою: вул.Паланочна, буд. 2, площею 11,8 м2, з ТОВ ВТП «Марія».

38. Про надання дозволу на укладання договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, за адресою: вул.Паланочна, буд. 2, площею 16,6 м2, з ТОВ ВТП «Марія».

39. Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з Новомосковською міською організацією ветеранів України.

40. Про передачу контейнерів в господарське відання міському комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств».

41. Про затвердження інвестиційної програми комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» на 2019 рік.

42. Про затвердження Положення та оновленого складу Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новомосковській міській раді.

43. Про закріплення нерухомого майна,що належить до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська.

44. Про затвердження Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та оборонно-мобілізаційної роботи виконавчого комітету Новомосковської міської ради у новій редакції

45. Про дозвіл на розроблення містобудівної документації – детального плану частини території, обмеженої вулицями Сучкова, Зелінського, Кущівська та провулком Зелінського, у м. Новомосковську Дніпропетровської області.

46. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.11.2018 року № 770 «Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Новомосковської міської ради».

47. Земельні питання.

48. Різне.

07 червня 2019 року

Депутати Новомосковської міської ради