ПОВІДОМЛЕННЯ

Виконавчому комітету Новомосковської міської ради

 

Для забезпечення життєдіяльності міста Новомосковська, керуючись частиною 7 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 18, 20 Регламенту Новомосковської міської ради, нами, Депутатами Новомосковської міської ради 11 лютого 2019 року було подано пропозицію Секретарю Новомосковської міської ради Горошко Сергію Григоровичу про скликання позачергової сесії Новомосковської міської ради із зазначеним в цій пропозиції порядком денним.

Однак вказана пропозиція була проігнорована Секретарем Новомосковської міської ради Горошко Сергієм Григоровичем, та останній у двотижневий строк не скликав позачергову сесію Новомосковської міської ради на виконання нашої пропозиції.

Відповідно до частини 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” У разі якщо посадові особи, зазначені у частинах четвертій та шостій цієї статті, у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб'єктів, зазначених у частині сьомій цієї статті, сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради.

Згідно до статті 19 Регламенту Новомосковської міської ради У разі якщо секретар у двотижневий строк не скликає сесію на вимогу не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради, або у разі якщо такі посади є вакантними сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради. Про скликання сесії депутати міської ради у кількості не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради складають повідомлення, яке подається до організаційного відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради для реєстрації.

Керуючись частиною 7, 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, 19 Регламенту Новомосковської міської ради повідомляємо про скликання ХVІІІ позачергової сесії Новомосковської міської ради на 28 лютого 2019 року о 08 годині 00 хвилин та проведення сесії за адресою: м.Новомосковськ, вул. Микити Головка, 7, з наступним порядком денним:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Новомосковська за 2018 рік.

2. Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету Новомосковської міської ради, прийнятих у міжсесійний період.

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 листопада 2018 року № 762 «Про місцевий бюджет Новомосковська на 2019 рік».

4. Про затвердження Програми «Фінансова підтримка комунальних підприємств, установ та закладів Новомосковської міської ради на 2019-2021 рр.».

5. Про затвердження Програми впровадження державної політики органами влади у м.Новомосковську на 2019 рік.

6. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення м.Новомосковська на 2016 – 2020 роки.

7. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.11.2018 року №770 «Про затвердження структури та загальної чисельності виконавчих органів Новомосковської міської ради».

8. Про розподіл функціональних повноважень між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови,заступниками міського голови, керуючим справами виконкому.

9. Про затвердження Положення про відділ з питань економіки та торгівлі виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

10. Про затвердження Положення про відділ з питань інфраструктури та інвестицій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

11. Про затвердження Положення про юридичний відділ виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

12. Про затвердження Положення про архівний відділ міста Новомосковська.

13. Про затвердження Положення про відділ з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

14. Про затвердження Положення про відділ земельних відносин, містобудування та архітектури виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

15. Про затвердження Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та оборонно-мобілізаційної роботи виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

16. Про затвердження Положення про загальний відділ виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

17. Про затвердження Положення про сектор інформаційно-комп’ютерного забезпечення виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

18. Про затвердження Положення про відділ організаційної роботи, внутрішньої політики та прес-служби виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

19. Про затвердження Положення про Новомосковський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

20. Про затвердження Положення про Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради в новій редакції.

21. Про затвердження Положення про управління освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

22. Про затвердження Положення та Регламенту центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради в новій редакції.

23. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

24. Про твердження Положення про встановлення туристичного збору на території міста Новомосковська.

25. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Новомосковськ, що підлягають приватизації у 2019 році та Положення про діяльність аукціонної комісії.

26. Про переукладення пільгового договору оренди комунального майна, що належить  до власності територіальної громади міста Новомосковська з Дніпропетровською Дирекцією ПАТ «Укрпошта». 

27. Про передачу з балансу НМЦ ФЗН «Спорт для всіх» на баланс КП «НОВОМОСКОВСКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради дитячого майданчика.

28. Про надання дозволу на продовження (поновлення) пільгового договору оренди нерухомого майна з Управлінням освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

29. Про продовження дії договору оренди з ТОВ ФК «Дніпро».

30. Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди нерухомого майна з Новомосковським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

31. Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди нерухомого майна з Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новомосковськ.

32. Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з КЗ «Новомосковська ЦМЛ».

33. Про надання дозволу на укладання додаткової угоди та договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з Дніпропетровською обласною організацією УТОГ.

34. Про  надання дозволу на укладання пільгового  договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області.

35. Про надання дозволу на укладання пільгового  договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з управлінням культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

36. Про надання дозволу на списання частини забору по вул. Українська, 12, який знаходиться на балансі управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради.

37. Про викладення Додатку № 6 до рішення міської ради від 12.03.2018р. № 585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська» в новій редакції.

38. Про надання дозволу на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого приміщення, яке належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, Косяченко К.Е.

39. Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 18.12.2017 року №499 «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, що застосовується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевого бюджету».

40. Про надання дозволу на оренду спецтехніки.

41. Про відновлення експлуатації будівлі СЕРЕДНЬОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ № 18 - ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ І-ІІІ СТУПЕНІВ.

42. Про закріплення територій за закладами освіти м. Новомосковськ.

43. Про надання дозволу на оренду актового залу закладу загальної середньої освіти №7 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів за адресою вул. Мітягіна, 21, м.Новомосковськ.

44. Про затвердження структури та загальної штатної чисельності комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня».

45. Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, з комунальним закладом «Обласний клінічний центр медико-соціальної експертизи» Дніпропетровської обласної ради».

46. Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ТОВ «АлЮр Віжн».

47. Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ФОП Чернявська В.Б.

48. Про надання дозволу на укладення  пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з КЗ «Новомосковська ЦМЛ».

49. Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ФОП Білий Л.І.

50. Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ПП «ВІС-Медік».

51. Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ФОП Кучеренко З.І.

52. Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ТОВ «РАМ РУАН».

53. Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ФОП Філон В.С.

54. Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ПП Шіхов Р.П.

55. Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ТОВ «Шері Плюс».

56. Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ФОП Юрчук Л.Ю.

57. Про надання дозволу на укладення  пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ПАТ КБ «Приватбанк».

58. Про продовження терміну дії договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з ФОП Яковець Н.О.

59. Про надання дозволу на укладення  пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська з КЗ «Новомосковська МСП» ДОР».

60. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «НОВОМОСКОВСКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради.

61. Про надання дозволу на укладання договору оренди комунального майна.

62. Земельні питання.

63. Різне.

27 лютого 2019 року

Депутати Новомосковської міської ради