ПОВІДОМЛЕННЯ

Організаційному відділу

виконавчого комітету

Новомосковської міської ради

 

Для забезпечення життєдіяльності міста Новомосковська, керуючись частиною 7 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 18, 20 Регламенту Новомосковської міської ради, нами, Депутатами Новомосковської міської ради 08 червня 2018 року було подано пропозицію Секретарю Новомосковської міської ради Горошко Сергію Григоровичу про скликання позачергової сесії Новомосковської міської ради із зазначеним в цій пропозиції порядком денним.

Однак вказана пропозиція була проігнорована Секретарем Новомосковської міської ради Горошко Сергієм Григоровичем, та останній у двотижневий строк не скликав позачергову сесію Новомосковської міської ради на виконання нашої пропозиції.

Відповідно до частини 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” У разі якщо посадові особи, зазначені у частинах четвертій та шостій цієї статті, у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб'єктів, зазначених у частині сьомій цієї статті, сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради.

Згідно до статті 19 Регламенту Новомосковської міської ради У разі якщо секретар у двотижневий строк не скликає сесію на вимогу не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради, або у разі якщо такі посади є вакантними сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради. Про скликання сесії депутати міської ради у кількості не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради складають повідомлення, яке подається до організаційного відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради для реєстрації.

Керуючись частиною 7, 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, 19 Регламенту Новомосковської міської ради повідомляємо про скликання ХV позачергової сесії Новомосковської міської ради на 06 липня 2018року о 08 годині 00 хвилин та проведення сесії за адресою: м.Новомосковськ, вул. Микити Головка, 7, з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 476 від 18.12.2017р. «Про затвердження Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018рік».

2. Про встановлення ставок земельного податку та розмір орендної плати за землю по м.Новомосковську.

3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території міста Новомосковська.

4. Про оплату праці керівників підприємств, що належать до комунальної власності міста Новомосковська.

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2017 року № 482 «Про бюджет міста Новомосковська на 2018 рік».

6. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» в новій редакції.

7. Про деякі питання функціонування комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

8. Про внесення змін та доповнень до міської Програми «Здоров’я населення м.Новомосковськ на період до 2019 року» по КНП «Новомосковський МЦ ПМСД».

9. Про передачу майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, та знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня».

10. Про передачу майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, та знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс Новомосковського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

11. Про затвердження Статуту Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» в новій редакції.

12. Про внесення змін до рішення міської ради від 19.04.2018р. № 605 «Про затвердження штатної чисельності Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня».

13. Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 1239 від 27.02.2015 р. «Про затвердження міської  програми Здоров’я населення м.Новомосковськ на період до 2019 року».

14. Про передачу майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська, та знаходиться на балансі Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» на баланс Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради.

15. Про надання згоди на передачу майна, що знаходиться на балансі Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» на баланс Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

16. Про затвердження Регламенту Новомосковської міської ради VII скликання в новій редакції

17. Про передачу матеріальних цінностей виконавчому комітету Новомосковської міської ради.

18. Про затвердження містобудівної документації «План зонування території міста Новомосковськ Дніпропетровської області» зі змінами та доповненнями.

19. Щодо надання фінансової підтримки КП «Новомосковськ водоканал».

20. Про передачу зовнішньої водопровідної мережі на баланс комунального підприємства «Новомосковськ водоканал».

21. Про затвердження угоди про передачу коштів позики по об’єкту «Реконструкція навчального закладу,розташованого за адресою: м. Новомосковськ, вул. Українська, 3, Дніпропетровська обл.».

22. Про затвердження додаткової угоди до угоди про передачу коштів позики по об’єкту «Реконструкція навчального закладу, розташованого за адресою: м.Новомосковськ, вул. Українська, 3, Дніпропетровська обл.».

23. Про затвердження інвестиційної програми комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» на 2018 рік.

24. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.03.2018 р. №585 «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська».

25. Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 19.04.2018 року №638 «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська спецтехніки, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області».

26. Про передачу на баланс.

27. Про відмову в наданні дозволу на перепланування нежитлового приміщення за адресою: вул. Сучкова, 50.

28. Про надання дозволу на передачу нежитлового приміщення по вул.Паланочна, 20, в суборенду.

29.       Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: пл. Героїв, 6.

30. Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: вул. Українська, 7-А.

31. Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: вул. Велика Ковалівка, 10а.

32. Про укладення договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська.

33. Про затвердження змін до комплексної Програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2016-2020 роки.

34. Про затвердження міської цільової програми «Комплексна безпека життєдіяльності в закладах освіти м. Новомосковськ на2018-2020 роки».

35. Про організацію харчування в навчально-виховних комплексах № 5, № 17 та дошкільних навчальних закладах міста на основі аутсорсингової системи.

36. Про припинення діяльності інтернатного відділення в середній загальноосвітній школі № 7 м. Новомосковська з інтернатним відділенням.

37. Про затвердження в новій редакції СТАТУТУ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

38. Про затвердження Положень про нагородження стипендіями імені Героїв ІІ Світової війни та імені загиблих героїв АТО учнів закладів загальної середньої освіти м. Новомосковськ.

39. Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Новомосковської міської ради, Типового контракту з керівником комунального закладу освіти Новомосковської міської ради та строків проведення конкурсного відбору керівників комунальних закладів.

40. Різне.

41. Земельні питання

 05 липня 2018 року

 Депутати Новомосковської міської ради