ПОВІДОМЛЕННЯ

Організаційному відділу

виконавчого комітету

Новомосковської міської ради

Для забезпечення життєдіяльності міста Новомосковська, керуючись частиною 7 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 18, 20 Регламенту Новомосковської міської ради, нами, Депутатами Новомосковської міської ради 02 квітня 2018 року було подано пропозицію Секретарю Новомосковської міської ради Горошко Сергію Григоровичу про скликання позачергової сесії Новомосковської міської ради із зазначеним в цій пропозиції порядком денним.

Однак вказана пропозиція була проігнорована Секретарем Новомосковської міської ради Горошко Сергієм Григоровичем, та останній у двотижневий строк не скликав позачергову сесію Новомосковської міської ради на виконання нашої пропозиції.

Відповідно до частини 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” У разі якщо посадові особи, зазначені у частинах четвертій та шостій цієї статті, у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб'єктів, зазначених у частині сьомій цієї статті, сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради.

Згідно до статті 19 Регламенту Новомосковської міської ради У разі якщо секретар у двотижневий строк не скликає сесію на вимогу не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради, або у разі якщо такі посади є вакантними сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради. Про скликання сесії депутати міської ради у кількості не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради складають повідомлення, яке подається до організаційного відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради для реєстрації.

Керуючись частиною 7, 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, 19 Регламенту Новомосковської міської ради повідомляємо про скликання ХІV позачергової сесії Новомосковської міської ради на 19 квітня 2018 року о 08 годині 00 хвилин та проведення сесії за адресою: м.Новомосковськ, вул. Микити Головка, 7, з наступним порядком денним:

1. Про виконання Програми соціально - економічного і культурного розвитку м.Новомосковська за 2017 рік.

2. Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 476 від 18.12.2017р. «Про затвердження Програми соціально – економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2018 рік».

3. Про надання згоди на передачу у комунальну власність територіальної громади міста Новомосковська комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради.

4. Про приймання майна у комунальну власність територіальної громади м.Новомосковська.

5. Про затвердження Статуту Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» в новій редакції.

6. Про затвердження штатної чисельності Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня».

7. Про внесення змін до рішення від 17.11.2015 року  № 10 «Про утворення постійних депутатських комісій Новомосковської міської ради VІІ скликання, затвердження їх кількісного та персонального складу».

8. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2016 року № 274 «Про визначення єдиного замовника на проведення реконструкцій та капітальних ремонтів об’єктів міста Новомосковська».

9. Про передачу мереж та споруд системи водопостачання.

10. Про присвоєння назв топонімам м. Новомосковська.

11. Про затвердження переліку назв вулиць, провулків і площ м. Новомосковська.

12. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення м.Новомосковська на 2016 – 2020 роки.

13. Про затвердження розпорядження в.о. міського голови від 02.04.2018р. №162-к «Про звільнення з посади Ляшок В.М.».

14. Про утворення та затвердження кількісного складу виконавчого комітетуНовомосковської міської ради.

15. Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

16. Про надання дозволу на укладання пільгового договору оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: вул.Калнишевського, буд. 1.

17. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

18. Про відмову в наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

19. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

20. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, в наслідок невідповідності місця розташування земельних ділянок вимогам законів та містобудівної документації м. Новомосковськ.

21. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

22. Про внесення змін до правоустановчих документів на земельні ділянки.

23. Про відмову у внесенні змін до правоустановчих документів на земельні ділянки.

24. Про внесення змін до рішень міської ради.

25. Про відмову у внесенні змін до рішень міської ради.

26. Про надання земельних ділянок у приватну власність.

27. Про відмову в наданні земельних ділянок у приватну власність в наслідок невідповідності розробленої документації із землеустрою вимогам законів та невідповідності місця розташування земельних ділянок вимогам містобудівної документації м.Новомосковськ.

28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування на умовах оренди.

29. Про відмову в затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та відмову в наданні земельних ділянок у користування.

30. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

31. Про відмову в затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та відмову в наданні земельних ділянок у власність.

32. Про надання земельних ділянок у користування на умовах оренди.

33. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.

34. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

35. Про припинення договорів оренди земельних ділянок.

36. Про припинення шляхом розірвання договору оренди земельної ділянки.

37. Про надання згоди  на розроблення технічної документації із землеустрою.

38. Про скасування державного акту на право постійного користування землею.

39. Різне.

Відповідно до частини 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесію відкриває за дорученням групи депутатів, з ініціативи якої скликана сесія, один з депутатів, що входить до її складу.

Керуючись вказаною нормою закону, доручаємо відкрити ХІV позачергову сесію Новомосковської міської ради депутату Новомосковської міської ради Фрейдіну Олексію Валерійовичу.

18 квітня 2018 року

Депутати Новомосковської міської ради