ПОВІДОМЛЕННЯ

Організаційному відділу

виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Для забезпечення життєдіяльності міста Новомосковська, керуючись частиною 7 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 18, 20 Регламенту Новомосковської міської ради, нами, Депутатами Новомосковської міської ради 20 лютого 2018 року було подано пропозицію Секретарю Новомосковської міської ради Горошко Сергію Григоровичу про скликання позачергової сесії Новомосковської міської ради із зазначеним в цій пропозиції порядком денним.

Однак вказана пропозиція була проігнорована Секретарем Новомосковської міської ради Горошко Сергієм Григоровичем, та останній у двотижневий строк не скликав позачергову сесію Новомосковської міської ради на виконання нашої пропозиції.

Відповідно до частини 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” У разі якщо посадові особи, зазначені у частинах четвертій та шостій цієї статті, у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб'єктів, зазначених у частині сьомій цієї статті, сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради.

Згідно до статті 19 Регламенту Новомосковської міської ради У разі якщо секретар у двотижневий строк не скликає сесію на вимогу не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради, або у разі якщо такі посади є вакантними сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради. Про скликання сесії депутати міської ради у кількості не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради складають повідомлення, яке подається до організаційного відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради для реєстрації.

Керуючись частиною 7, 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, 19 Регламенту Новомосковської міської ради повідомляємо про скликання ХІІІ позачергової сесії Новомосковської міської ради на 12 березня 2018 року о 08 годині 00 хвилин та проведення сесії за адресою: м.Новомосковськ, вул. Микити Головка, 7, з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 476 від 18.12.2017р. «Про затвердження Програми соціально – економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2018 рік».

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Новомосковська за 2017 рік.

3. Про затвердження розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період.

4. Про добровільне об’єднання територіальних громад.

5. Про створення Комунального підприємства «Муніципальна варта» Новомосковської міської ради.

6. Про скликання зборів Засновників та Учасників Комунальної установи «Самарь».

7. Про скликання загальних зборів Співзасновників КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "НОВОМОСКОВСЬКА ПРАВДА".

8. Про затвердження порядку розподілу чистого прибутку підприємств, установ та організацій комунальної власності м.Новомосковська.

9. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.12.2017 № 479 «Про звільнення окремих категорій осіб від оплати вартості деяких адміністративних послуг, яка зараховується  до бюджету міста Новомосковська»

10. Про затвердження звіту про виконання  Програми  зайнятості населення  міста Новомосковська на 2012 – 2014 роки  та продовження терміну її дії на період до 2017 року та зняття  з контролю.

11. Про затвердження Програми впровадження державної політики органами влади у м.Новомосковську на 2018 рік.

12. Про затвердження  Програми інформатизації м. Новомосковська на 2018-2020 роки.

13. Про відкриття  відділення  плавання укомунальному позашкільному навчальному закладі «Новомосковська комплексна  дитячо-юнацька спортивна школа».

14. Про внесення змін до  рішення міської ради від 21.12.2016р. № 292 «Про затвердження міської Цільової комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту в м.Новомосковську на 2017-2021 роки».

15. Про продовження договору оренди ТОВ ФК «Дніпро».

16. Про продовження договору ФОП Сокрут О.В.

17. Про затвердження плану проведення інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків в м. Новомосковську.

18. Про укладення договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  ФОП Чуквишкіна К.Г.

19. Про надання згоди на передачу майна, що знаходиться на балансі Комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» на баланс Комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня» Дніпропетровської обласної ради».

20. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради № 456 від 20.10.2017 р. про створення юридичної особи – КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

21. Про внесення змін до ПОЛОЖЕННЯ ПРО УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОМОСКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

22. Про внесення змін до Статуту вечірньої загальноосвітньої школи № 9 загальноосвітнього навчального закладу II-III ступенів.

23. Про внесення змін до установчих документів Центру позашкільної роботи.

24. Про внесення змін до Статуту міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

25. Про укладення пільгового договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з Новомосковським міським культурно-освітнім дитячо-молодіжним центром.

26. Про надання дозволу на продовження оренди нежитлового приміщення, за адресою: вул.Українська, 3а м. Новомосковськ

27. Про надання дозволу оренди спортивної зали СЗШ № 18, за адресою вул. Паланочна, 9а м.Новомосковськ.

28. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Новомосковська та передачу на баланс управління освіти виконавчого  комітету будівлі СЗШ № 8 м.Новомосковська.

29. Про скасування п. 2 рішення Новомосковської міської ради від 25.09.2012 року № 498 Про затвердження Положення про міський методичний кабінет.

30. Про затвердження змін до комплексної «Програми розвитку освіти м. Новомосковська на 2016-2020 роки».

31. Про втрату чинності рішення Новомосковської міської ради від 07.07.2017 р. № 386 «Про затвердження Положення про організацію харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах міста».

32. Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 20.10.2017 р. № 437 «Про організацію харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста на основі аутсорсингової системи».

33. Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради  від 20.10.2017 року №438.

34. Про затвердження міської Програми створення та використання матеріальних резервів для запобігання ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у місті Новомосковську на 2018-2022 роки.

35. Про надання дозволу на укладання договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з ФОП Полоса В.М.

36. Про створення юридичної особи –Новомосковський міський центр соціальної підтримки дітей та сімей «Місто добра».

37. Про затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РЯТУВАЛЬНО – ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА» У М. НОВОМОСКОВСЬКУ у новій редакції.

38. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2016 року №274 «Про визначення єдиного замовника на проведення реконструкцій та капітальних ремонтів об’єктів міста Новомосковська».

39. Про передачу прав Замовника по об’єкту « Капітальний ремонт благоустрою та утеплення фасадів будівлі середньої загальноосвітньої школи №6 за адресою: вул. З. Білої, 6 м.Новомосковськ Дніпропетровської області. Коригування».

40. Про затвердження Програми реформування  і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки у новій редакції.

41. Про затвердження Статуту Комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради  у новій редакції.

42. Про інвентаризацію та прийняття на баланс Комунальним підприємством «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради дворових проїздів, внутрішньодворового освітлення та зелених насаджень.

43. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.01.2009 року № 694 «Про затвердження місць зупинок громадського транспорту у м. Новомосковську».

44. Про затвердження додатків до Програми відновлення та улаштування внутрішньоквартальних та дворових проїзних доріг на 2016 – 2020 роки у новій редакції.

45. Про надання попередньої згоди на передачу мереж та споруд системи водопостачання

46. Про прийняття на баланс комунального підприємства «НОВОМОСКОВСЬКИЙ КОМСЕРВІС» Новомосковської міської ради комунального майна, що знаходиться в оренді.

47. Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська.

48. Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2017 року № 482  «Про бюджет міста Новомосковська на 2018 рік».

49. Про затвердження структури та кількісного складу органу місцевого самоврядування  м.Новомосковська.

50. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

51. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, в наслідок невідповідності місця розташування земельних ділянок вимогам законів та містобудівної документації м. Новомосковськ.

52. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

53. Про внесення змін до правоустановчих документів на земельні ділянки.

54. Про відмову у внесенні змін до правоустановчих документів на земельні ділянки.

55. Про внесення змін до рішень міської ради.

56. Про відмову в наданні земельних ділянок у приватну власність.

57. Про відмову в затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та відмову в наданні земельних ділянок у користування.

58. Про відмову в затвердженні проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок та відмову в наданні земельних ділянок у власність.

59. Про надання земельних ділянок у користування на умовах оренди.

60. Про відмову в затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.

61. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

62. Про відмову в поновленні договорів оренди земельних ділянок.

63. Про припинення  договорів оренди земельних ділянок.

64. Про надання згоди  на розроблення  технічної документації із землеустрою.

65. Про відмову в наданні згоди на розроблення технічної  документації із землеустрою.

66. Різне.

Відповідно до частини 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесію відкриває за дорученням групи депутатів, з ініціативи якої скликана сесія, один з депутатів, що входить до її складу.

Керуючись вказаною нормою закону, доручаємо відкрити ХІІІ позачергову сесію Новомосковської міської ради депутату Новомосковської міської ради Фрейдіну Олексію Валерійовичу.

07 березня 2018 року

Депутати Новомосковської міської ради