ПОВІДОМЛЕННЯ

Організаційному відділу

виконавчого комітету Новомосковської міської ради

 

Для забезпечення життєдіяльності міста Новомосковська, керуючись частиною 7 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 18, 20 Регламенту Новомосковської міської ради, нами, Депутатами Новомосковської міської ради 27 листопада 2017 року було подано пропозицію Секретарю Новомосковської міської ради Горошко Сергію Григоровичу про скликання позачергової сесії Новомосковської міської ради із зазначеним в цій пропозиції порядком денним.

Однак вказана пропозиція була проігнорована Секретарем Новомосковської міської ради Горошко Сергієм Григоровичем, та останній у двотижневий строк не скликав позачергову сесію Новомосковської міської ради на виконання нашої пропозиції.

Відповідно до частини 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” У разі якщо посадові особи, зазначені у частинах четвертій та шостій цієї статті, у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб'єктів, зазначених у частині сьомій цієї статті, сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради.

Згідно до статті 19 Регламенту Новомосковської міської ради У разі якщо секретар у двотижневий строк не скликає сесію на вимогу не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради, або у разі якщо такі посади є вакантними сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради. Про скликання сесії депутати міської ради у кількості не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради складають повідомлення, яке подається до організаційного відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради для реєстрації.

Керуючись частиною 7, 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, 19 Регламенту Новомосковської міської ради повідомляємо про скликання ХІІ позачергової сесії Новомосковської міської ради на 18 грудня 2017 року о 08 годині 00 хвилин та проведення сесії за адресою: м.Новомосковськ, вул. Микити Головка, 7, з наступним порядком денним:

1. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2018 рік.

2. Про бюджет міста Новомосковська на 2018 рік.

3. Про  внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 218  від  21.12.2016р. «Про затвердження  Програми соціально - економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2017 рік».

4. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2016 року №219 «Про бюджет міста Новомосковська на 2017 рік».

5. Щодо звіту про виконання бюджету міста  Новомосковська за 9 місяців 2017 року.

6. Про затвердження Програми впровадження державної політики органами влади у м.Новомосковську на 2017 рік.

7. Про затвердження Програми зайнятості населення м.Новомосковська на 2018 - 2022 роки.

8. Про внесення змін до  рішення міської ради від 20.10.2017р. № 432 «Про затвердження міської  Цільової  комплексної Програми розвитку фізичної культури та спорту в м. Новомосковську на 2017-2021 роки».

9. Про внесення змін до переліку завдань і заходів міської «Цільової програми створення містобудівного кадастру у м. Новомосковську на 2015-2017 р.р.».

10. Про внесення змін до  комплексної Програми розвитку освіти  м.Новомосковська на 2016-2020 роки.

11. Про внесення змін до рішення ІХ сесії VII скликання від 16.03.2017 року № 366.

12. Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Рятувально – водолазна служба» у м. Новомосковську.

13. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 17.11.2015р. № 12 «Про представників міської ради в судових органах».

14. Про укладання договору оренди з ТОВ «САМАРЬ-ТВ».

15. Про звільнення окремих категорій осіб від оплати вартості деяких адміністративних послуг, яка зараховується до бюджету міста Новомосковська.

16. Про корегування пункту 1 рішення міської ради від 28.02.2017 року №315

17. Про втрату чинності рішення Новомосковської міської ради від 21.12.2010 року №48.

18. Про зміну найменування та затвердження Статуту у новій редакції КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ № 1 – ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ЗАКЛАД І-ІІІ СТУПЕНІВ.

19. Про передачу з балансу НМЦ ФЗН «Спорт для всіх» на баланс КП «НККП» дитячих майданчиків.

20. Про продовження договору ФОП Сокрут О.В.

21. Про укладення договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  ТОВ «РАМ РУАН»

22. Про укладення  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  ФОП Юрчук Л.Ю.

23. Про укладення  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  ТОВ «АлЮр Віжн.

24. Про укладення  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  ФОП Білий Л.І.

25. Про укладення  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  ПП «ВІС-МЕДІК.

26. Про укладення  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  ТОВ «Медсервіс».

27. Про укладення  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  ФОП  Філон В.С.

28. Про укладення  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  ФОП Шіхов Р.П.

29. Про укладення  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  ФОП Яковець Н.О.

30. Про укладення  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  ФОП Чернявська В.Б.

31. Про укладення  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  ТОВ «Шері Плюс».

32. Про укладення  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з ПАТ КБ «Приватбанк».

33. Про укладення договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з КЗ «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка» ДОР».

34. Про укладення  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  КЗ «Новомосковська  центральна міська лікарня» ДОР.

35. Про затвердження Положення про Новомосковський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді у новій редакції.

36. Про передачу з балансу на баланс будівлі комунальної власності

37. Про відкриття  відділення  плавання у КПНЗ «НКДЮСШ»

38. Про затвердження змін до Програми  соціального захисту населення м.Новомосковська на 2016 – 2020 роки.

39. Про затвердження детального плану  території, обмеженої вулицями Бойова, Робоча, Сагайдачного та берегом  р. Самара в м.  Новомосковську Дніпропетровської області» (замовник – виконавчий комітет Новомосковської міської ради)

40. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, що застосовується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевого бюджету.

41. Щодо  надання дозволу на укладання пільгових  договорів  оренди  комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР»

42. Про надання дозволу на укладання додаткової угоди до  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: вул. Сучкова, 40

43. Про надання дозволу на укладання додаткової угоди до  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: вул. Гетьманська, 41

44. Про надання дозволу на укладання додаткової угоди до договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: вул. Горького, 2-а

45. Щодо  надання дозволу на укладання пільгового договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою : вул. Українська, буд. 12

46. Про надання дозволу на укладання додаткової угоди до  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: вул. Паланочна, 2

47. Щодо  надання дозволу на укладання додаткової угоди до пільгового договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою : вул. Паланочна, буд. 20

48. Про  надання дозволу на укладання додаткової угоди до пільгового договору оренди комунального майна, що належить  до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: вул. Шевченко, буд. 8а, кв.3

49. Про  надання дозволу на укладання додаткових угод до пільгових договорів оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з виконавчим комітетом Новомосковської міської ради

50. Про  надання дозволу на укладання пільгового договору оренди комунального майна, що належить  до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: вул. Гетьманська, буд. 39

51. Про  надання дозволу на укладання  додаткової угоди до пільгового договору оренди комунального майна, що належить  до власності територіальної громади міста  Новомосковська з релігійною громадою на честь ікони Божої Матері «Цілительниця».

52. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

53. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проектів  землеустрою   щодо   відведення  земельних   ділянок, в наслідок невідповідності місця розташування земельних ділянок вимогам законів та містобудівної документації  м. Новомосковськ.

54. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

55. Про внесення змін до правоустановчих документів  на земельні ділянки.

56. Про внесення змін до рішень міської ради.

57. Про відмову у внесенні змін до рішень міської ради.

58. Про відмову в  наданні земельних ділянок у приватну власність.

59. Про відмову в  наданні земельних ділянок  у приватну власність  в наслідок невідповідності  розробленої документації із землеустрою вимогам   законів та невідповідності місця розташування  земельних ділянок вимогам містобудівної  документації м. Новомосковськ.

60. Про відмову в затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та відмову в наданні земельних ділянок у користування.

61. Про  відмову в затвердженні проектів  землеустрою щодо відведення земельних  ділянок та відмову в наданні земельних  ділянок у власність.

62. Про надання  земельних ділянок у користування на умовах оренди.

63. Про відмову в  затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.

64. Про поновлення  договорів оренди земельних ділянок.

65. Про відмову в  поновленні  договорів оренди земельних ділянок.

66. Про припинення  договорів оренди земельних ділянок.

67. Про скасування  державного акту на право постійного користування землею.

68. Про   надання згоди  на розроблення  технічної документації із землеустрою.

69. Про відмову в  наданні згоди на розроблення технічної  документації із землеустрою.

70. Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду.

71. Різне.

Відповідно до частини 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесію відкриває за дорученням групи депутатів, з ініціативи якої скликана сесія, один з депутатів, що входить до її складу.

Керуючись вказаною нормою закону, доручаємо відкрити ХІІ позачергову сесію Новомосковської міської ради депутату Новомосковської міської ради Фрейдіну Олексію Валерійовичу.

        

15 грудня 2017 року

        

Депутати Новомосковської міської ради