ПОВІДОМЛЕННЯ

Організаційному відділу

виконавчого комітету Новомосковської міської ради

Для забезпечення життєдіяльності міста Новомосковська, керуючись частиною 7 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 18, 20 Регламенту Новомосковської міської ради, нами, Депутатами Новомосковської міської ради 03 жовтня 2017 року було подано пропозицію Секретарю Новомосковської міської ради Горошко Сергію Григоровичу про скликання позачергової сесії Новомосковської міської ради із зазначеним в цій пропозиції порядком денним.

Однак вказана пропозиція була проігнорована Секретарем Новомосковської міської ради Горошко Сергієм Григоровичем, та останній у двотижневий строк не скликав позачергову сесію Новомосковської міської ради на виконання нашої пропозиції.

Відповідно до частини 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” У разі якщо посадові особи, зазначені у частинах четвертій та шостій цієї статті, у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб'єктів, зазначених у частині сьомій цієї статті, сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради.

Згідно до статті 19 Регламенту Новомосковської міської ради У разі якщо секретар у двотижневий строк не скликає сесію на вимогу не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради, або у разі якщо такі посади є вакантними сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради. Про скликання сесії депутати міської ради у кількості не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради складають повідомлення, яке подається до організаційного відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради для реєстрації.

Керуючись частиною 7, 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, 19 Регламенту Новомосковської міської ради повідомляємо про скликання ХІ позачергової сесії Новомосковської міської ради на 20 жовтня 2017 року о 08 годині 00 хвилин та проведення сесії за адресою: м.Новомосковськ, вул. Микити Головка, 7, з наступним порядком денним:

1. Про  внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 218  від  21.12.2016р. «Про затвердження  Програми соціально - економічного та культурного розвитку м.Новомосковська  на 2017 рік».

2. Щодо звіту про виконання бюджету міста Новомосковська у І півріччі 2017 року.

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2016 року №219 «Про бюджет міста Новомосковська на 2017 рік».

4. Про внесення змін до рішення сесії Новомосковської міської ради від 21.12.2016р. № 228 «Про затвердження в новій редакції Положення про управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради».

5. Про закріплення нерухомого майна.

6. Про укладення  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  ФОП Кучеренко З.І.

7. Про дострокове розірвання договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська  з ОКП «Фармація».

8. Про внесення змін до статуту комунального некомерційного підприємства «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

9. Про  внесення доповнення  до міської Програми «Здоров’я населення м.Новомосковськ на період до 2019 року» по КНП «Новомосковський МЦ ПМСД».

10. Про затвердження Положення про стипендії для молодих та перспективних спортсменів міста у новій редакції.

11. Про передачу на баланс об’єктів.

12. Про надання дозволу на укладання  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної  громади міста Новомосковська за адресою : вул.В.Ковалівка, буд.12.

13. Про надання дозволу на укладання  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою : вул.Гетьманська, буд.33.

14. Щодо  надання дозволу на укладання пільгового договору оренди комунального майна, що належить  до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: пл. Героїв, буд.8.

15. Про затвердження  заходів щодо оптимізації мережі закладів освіти м.Новомосковська на 2017-2018 навчальний рік.

16.  Про організацію харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста на основі аутсорсингової системи.

17.  Про категорії учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Новомосковська, що харчуються за кошти міського бюджету.

18. Про реорганізацію навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад № 1 І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

19. Про створення юридичної особи - комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 «Чебурашка» Новомосковської міської ради.

20. Про дозвіл пільгової оренди спортивної зали СЗШ № 2 за адресою  вул.Калнишевського,19 м. Новомосковськ.

21. Про дозвіл на  оренду спортивної зали колегіуму № 11 за адресою  вул.Г.Зелінського, 5 м. Новомосковська.

22. Про дозвіл на оренду спортивної зали СЗШ № 7 з інтернатним відділенням за адресою вул. О.Мітягіна, 21 м. Новомосковська.

23. Про  скасування дозволу на оренду спортивної  зали колегіуму № 11.

24. Про передачу на баланс ДЮСШ футбольного поля.

25. Про надання дозволу на передачу комунального майна в оренду.

26. Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 1301 від 10.07.2015р. «Про затвердження Правил благоустрою м.Новомосковська».

27. Про надання дозволу Управлінню ЖКГ та КБ Новомосковської міської ради передати за договором позички спецтехніку КП «НККП».

28. Про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад.

29. Про децентралізацію теплопостачання в місті Новомосковську.

30. Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Новомосковська на 2016 – 2020 роки.

31. Про надання балансоутримувачу дозволу на залучення технагляду при поточних ремонтах об’єктів благоустрою.

32. Про викладення додатку до рішення Новомосковської міської ради від 26.06.2013 р №824 в новій редакції.

33. Про внесення змін  до рішення Новомосковської міської ради №  239 від 21.12.2016р.  «Про затвердження списку присяжних».

34. Про припинення шляхом ліквідації комунального підприємства «Новомосковська радіоредакція».

35. Про створення інклюзивно-ресурсного центру при управлінні освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

36. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

37. Про   відмову в наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

38. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проектів  землеустрою   щодо   відведення  земельних   ділянок, в наслідок невідповідності місця розташування земельних ділянок вимогам законів та містобудівної документації м. Новомосковськ.

39. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок.

40. Про  внесення змін до правоустановчих документів на земельні ділянки.

41. Про внесення змін до рішень міської ради.

42.   Про відмову в  наданні земельних ділянок у приватну власність.

43. Про відмову в  наданні земельних ділянок у приватну власність  в наслідок невідповідності розробленої документації із землеустрою вимогам  законів та невідповідності місця розташування  земельних ділянок вимогам містобудівної  документації м. Новомосковськ.

44. Про відмову в затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та відмову в наданні земельних ділянок у користування.

45. Про  відмову в затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та відмову в наданні земельних ділянок у власність.

46. Про надання  земельних ділянок у користування на умовах оренди.

47. Про відмову в  затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

48.  Про   поновлення договорів оренди земельних ділянок.

49. Про відмову в  поновленні договорів оренди земельних ділянок.

50. Про припинення  договорів оренди земельних ділянок.

51. Про припинення  договору оренди земельної ділянки Товариству з  обмеженою відповідальністю ТОВ «Лайма».

52. Про   надання згоди  на розроблення технічної документації із землеустрою.

53. Про відмову в  наданні згоди на розроблення технічної документації із землеустрою.

54. Про  затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування – на умовах оренди.

55. Про впорядкування земельних відносин у м. Новомосковську.

56. Різне.

Відповідно до частини 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесію відкриває за дорученням групи депутатів, з ініціативи якої скликана сесія, один з депутатів, що входить до її складу.

Керуючись вказаною нормою закону, доручаємо відкрити ХІ позачергову сесію Новомосковської міської ради депутату Новомосковської міської ради Фрейдіну Олексію Валерійовичу.

 

18 жовтня 2017 року

 

Депутати Новомосковської міської ради