ПОВІДОМЛЕННЯ

Організаційному відділу

виконавчого комітету Новомосковської міської ради

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Для забезпечення життєдіяльності міста Новомосковська, керуючись частиною 7 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 18, 20 Регламенту Новомосковської міської ради, нами, Депутатами Новомосковської міської ради 16 червня 2017 року було подано пропозицію Секретарю Новомосковської міської ради Горошко Сергію Григоровичупро скликання позачергової сесії Новомосковської міської ради на 07 липня 2017 року о 14 годині 00 хвилин та проведення сесії за адресою: м.Новомосковськ, вул. Микити Головка, 7, із зазначеним в цій пропозиції порядком денним.

Однак вказана пропозиція була проігнорована Секретарем Новомосковської міської ради Горошко Сергієм Григоровичем, та останній у двотижневий строк не скликав позачергову сесію Новомосковської міської ради на виконання нашої пропозиції.

Відповідно до частини 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” У разі якщо посадові особи, зазначені у частинах четвертій та шостій цієї статті, у двотижневий строк не скликають сесію на вимогу суб'єктів, зазначених у частині сьомій цієї статті, сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради.

Згідно до статті 19 Регламенту Новомосковської міської ради У разі якщо секретар у двотижневий строк не скликає сесію на вимогу не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради, або у разі якщо такі посади є вакантними сесія може бути скликана депутатами відповідної ради, які становлять не менш як одну третину складу ради. Про скликання сесії депутати міської ради у кількості не менш як однієї третини депутатів від загального складу міської ради складають повідомлення, яке подається до організаційного відділу виконавчого комітету Новомосковської міської ради для реєстрації.

Керуючись частиною 7, 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, 19 Регламенту Новомосковської міської ради повідомляємо про скликання Х позачергової сесії Новомосковської міської ради на 07 липня 2017 року о 14 годині 00 хвилин та проведення сесії за адресою: м.Новомосковськ, вул. Микити Головка, 7, з наступним порядком денним: 

1. Про  внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 218  від  21.12.2016р. «Про затвердження  Програми соціально - економічного та культурного розвитку м.Новомосковська  на 2017 рік».

2. Щодо звіту про виконання бюджету міста Новомосковська у І кварталі 2017 року.

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2016 року №219 «Про бюджет міста Новомосковська на 2017 рік».

4. Про затвердження рішення виконавчого комітету від 19.04.2017 року №250.

5. Про затвердження ліквідаційного балансу комітету у справах сім’ї  та молоді Новомосковського міськвиконкому.

6. Про  затвердження внесення змін   до   місцевої  цільової соціальної  програми «Молодь Новомосковська  на   2012 – 2021 роки».

7. Про надання дозволу на продовження (поновлення) договору оренди міського стадіону «Металург».

8. Про внесення змін до штатного розпису територіального центру соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) м.Новомосковська.

9. Про укладення  договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська з  ФОП Ситнік О.В.».

10. Про укладання додаткової угоди до пільгового договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою: вул. Паланочна, буд.5.

11. Про укладання пільгового договору оренди комунального майна, що належить  до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою : вул. М. Головко, 18-А.

12. Про укладання додаткової угоди до договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальноїгромади міста Новомосковська за адресою : вул.Українська, 9-а.

13. Про передачу на баланс об’єктів.

14. Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради  від 26.06.2013 року № 835 «Про надання дозволу на відчуження майна, що перебуває на балансі КП «Новомосковськтеплоенерго», для його реалізації з метою погашення податкового боргу.

15. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» у новій редакції.

16. Про затвердження Положення про цільовий фонд «Фонд соціально –  економічного розвитку міста Новомосковська» та Порядку залучення замовників (забудовників) до пайової участі (внеску) у розвиток інфраструктури м. Новомосковська.

17. Про погодження внесення доповнень до міської Програми «Здоров’я  населення м.Новомосковськ  на період до 2019 року»  по КЗ «Новомосковська ЦМЛ»ДОР».

18. Про затвердження Положення про соціальну підтримку хворих на туберкульоз у м.Новомосковську у вигляді талонів  на отримання безкоштовних продуктових наборів.

19. Про затвердження Положення про  організацію харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

20. Про затвердження Положення про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до дошкільних навчальних закладів міста Новомосковська.

21. Про дозвіл оренди частини нежитлового комунального майна за адресою пл. Героїв, 9,  м.Новомосковськ.

22. Про внесення змін та доповнень до рішення Новомосковської міської ради від 18.08.2016р. № 160 «Про надання дозволу управлінню житлово - комунального  господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради на участь у проекті «Програма розвитку муніципальної  інфраструктури України».

23. Про затвердження типового Договору тимчасового платного розташування засобу пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та типового Дозволу на розміщення засобу пересувної  дрібнороздрібної торгівельної мережі на території м.Новомосковська.

24. Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 21.12.2016 року  № 226.

25. Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 21.12.2016 року  №227.

26. Про укладання договору оренди комунального майна. (МКП «НККП»).

27. Про укладання договору оренди комунального майна. (КП «Новомосковськ водоканал»).

28. Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства “Новомосковськ водоканал”.

29. Про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна.

30. Про перепрофілювання методичного кабінету та психолого – медико – педагогічної консультації при управлінні освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

31. Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м.Новомосковська на 2016 – 2020 роки.

32. Про передачу прав  Замовника по об’єкту «Будівництво набережної по вул.Паланочній від житлового будинку №69 до вул. Леваневського в  м. Новомосковську».

33. Про надання дозволу на розірвання договору оренди комунального майна, що належить до власності територіальної громади міста Новомосковська за адресою : пл. Героїв, буд. 8.

34. Про відміну рішення Новомосковської міської ради № 342 від 28.02.2017 року.

35. Про дозвіл розробки містобудівної документації – детального плану частини території, обмеженої вулицями Бойова, Робоча, Сагайдачна та берегом р. Самара у м.Новомосковську Дніпропетровської області.

36. Про затвердження детального плану території частини кварталу по вул. Сучкова  в районі буд. № 36  у м. Новомосковську, що обмежена вул. Сучкова – вул. Велика Ковалівка –  маркет «Варус» – «КЗ «Новомосковська  центральна міська лікарня Дніпропетровської  обласної ради» (замовник – виконавчий комітет Новомосковської міської ради).

37. Про надання дозволу управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради на проведення капітальних робіт для облаштування приміщень кімнат психологічного розвантаження  для проведення занять за інклюзивною формою навчання у СЗШ № 8, СЗШ №15.

38. Про незастосування процедур банкрутства до Комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго».

39. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

40. Про  відмову в наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою.

41. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проектів  землеустрою щодо   відведення  земельних   ділянок, в наслідок невідповідності місця розташування земельних ділянок вимогам  законів та містобудівної документації  м. Новомосковськ.

42. Про відмову в наданні дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок.

43. Про  внесення змін до правоустановчих документів на земельні ділянки .                                           

44. Про внесення змін до рішень міської ради.

45. Про скасування п. 7 ч. І рішення LII сесії VI скликання Новомосковської міської ради від 06.05.2015р. № 1292 «Про припинення шляхом розірвання договорів оренди земельних ділянок».

46. Про відмову в  наданні земельних  ділянок у приватну власність.

47. Про відмову в затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок та відмову в наданні земельних  ділянок у користування.

48. Про  відмову в затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та відмову в наданні земельних ділянок у власність.

49. Про надання  земельних ділянок у користування на умовах оренди

50. Про відмову в  затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування

51. Про   поновлення договорів оренди земельних ділянок.

52. Про відмову в  поновленні договорів оренди земельних ділянок

53. Про припинення  договорів оренди земельних ділянок

54. Про   надання згоди  на розроблення технічної документації із землеустрою.

55. Про уповноваження особи Новомосковської міської ради по укладанню додаткових угод про поновлення  договорів оренди земельних ділянок.

56. Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду.

57. Про  затвердження документації із землеустрою  щодо інвентаризації земель

58. Про  надання земельної ділянки  в  постійне користування.

59. Різне.

Відповідно до частини 11 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” сесію відкриває за дорученням групи депутатів, з ініціативи якої скликана сесія, один з депутатів, що входить до її складу.

Керуючись вказаною нормою законудоручаємо відкрити Х позачергову сесію Новомосковської міської ради депутату Новомосковської міської ради Фрейдіну Олексію Валерійовичу.

        

05 липня 2017 року

 

        Депутати Новомосковської міської ради

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби